Pivný šampón na vypadané vlasy

sue1818
17. aug 2015

Ahojte maminy, som rok a pol po porode, uz sa davnejsie nekojime a moje vlasy su v katastrofalnom stave. Uplne bez zivota, splasnute a na temene strasne vypadane ☹ Ak mate podobnu skusenost, co vam pomohlo? Skusala som sampon Saloon Texture, bol fajn, ale je dost drahy. Pocula som aj o pivnom sampone http://www.maser.sk/pivna-kozmetika/pivny-sampo... , chcela by som ho vyskusat, ale nechcem ho zbytocne kupovat, hoci je za prijatelnu cenu....

pupavka123
17. aug 2015

@sue1818 Ahoj,ja mam rovnaky problem,ten sampon co si pisala Saloon texture-oplati sa ho kupit?aj ked je drahsi,bol vidiet nejaky vysledok?dakujem

sue1818
autor
17. aug 2015

@pupavka123 mne pomohol. zacali mi rast nove vlasy, cca po mesiaci pouzivania bolo vidiet vysledky. je ale samozrejme lepsie ho pouzivat 3-6mesiacov.
kedze som netrpezliva, neobjednala som si ten pivny, ale zase ten salon textures 🙂 prave pred chvilkou 🙂
http://www.vlasovakura.sk/obchod

sheila72
17. aug 2015

@sue1818 ahoj, na vlasy mám viac osvedčených tipov....kedysi som ich mávala otrasné a teraz je to 100:1. Tak napr.zo šampónov sa mi osvedčil dm-kársky alverde. Z masiek bol najlepší kallos. Z vodičiek na rast vlasov buď capillan alebo biohar. A to som vyskúšala už množstvo kozmetických produktov za prijateľné ceny. Občas je vhod doplniť telo vitamínmi. Na vlasy je dobrý zinok. Čo sa týka prírodných prostriedkov, kamarátka si dáva vajce s majonézov a olivový olej. Ja však nerada míňam jedlo na niečo iné ako na jedenie...:D ...takže môžem odporučiť napr.žihľavový alebo lopúchový odvar. Jeden z významnejších krokov je napr.farbenie hennou alebo brazílsky kerarin. Čo sa týka piva, známa si ho dáva miesto tužidla a nevie si ho vynachváliť 🙂

monique82
17. aug 2015

ja som po skončení kojenia jedla zinok a na vlasy som používala pivný šampon ale od Manufaktúry. Výsledok bol viditeľný po 2 týždňoch

lokilonda
17. aug 2015

Ahojky, ja som po dvoch pôrodoch v priebehu 3 rokoch a pol roka o poslednom som si kúpila na radu farmaceutky Forcapil (pýtala som sa, čo môžem ako kojaca). Odporúčajú to brať aspoň 2 - 4 mesiace, no mne to zabralo na 4,5 a odvtedy to beriem stále, je to pecka a také vlasy som nemala posledných 15 rokov (mám 34). Mesačné balenie stojí 12 eur, ale aj teraz som si kúpila mega 3 mesačné za 33 eur + k tomu bolo ďalšie mesačné ako darček. Poradila som to na vypadané vlasy aj kamoške a aj segre a taktiež si to chvália. Mne sa vlasy neskutočne spevnili, sú lesklejšie a cop mám v gumičke, nebudem preháňať, keď poviem, že dvojnásobne hrubší. Tehotenstvo, predtým, fajčenie a alkohol (ten akčný život pred tým, bez detí 🙂 ... teď už ani ani) ich zničili a na toto ozaj nedám dopustiť, lebo nielen dobrý marketing, ale konečne aj výsledok. A čo sa týka šampónu, opustila som všetky tie reklamné, Head and ..., Syo... ale kupujem si slovenský žihlavový z Jednoty .... pod ich značkou Coop, lebo som zistila, že je ozaj naj a vlasy, no krááááása !

oli18
17. aug 2015

baby, no žasnem, ako vám zaberajú všetky prostriedky na rast vlasov 🙂 Mne nezabral žiaden, ani zinok, ani iné vitamíny, ani šampóny a vodičky. Tak neviem, či sa len chválite, alebo je to ozaj pravda. Skončila som nakoniec v trichologickej poradni v Martine. Len neviem, prečo nás tam bola plná čakáreň, ked je na trhu toľko prípravkov, po ktorých rastú vlasy ako divé 🙂