Pleseň na nohách

rhondab
22. júl 2016

Ahojte , potrebovala by som radu asi rok sa mi na nohách na palcoch robí plesen ale iba na palcoch na ostatných nie už neviem ako nato ako to odstrániť je to nepríjemné hlavne v lete skúšala som rôzne mášticky,kvapky nič mi nepomáha neviete o niečom osvedčenom čo Vám 100% pomohlo sem s tým. Ďakujem

zuz02
22. júl 2016

Mne pedikerka poradila mocit si nohy v octovej vode. Tak skus, kedze ti uz kremy nepomahaju.

rhondab
autor
22. júl 2016

@zuz02 a ako často ? raz som to skúšala ale raz to nepomôže podľa mňa treba pravidelne nie? A aký si dávala pomer vody a octu ?

marisha1982
22. júl 2016

@rhondab ja som dlho mala na jednom prste nohy cernajuci kusok nechta. myslim, ze to mohlo byt nieco ako plesen. zmizlo to hned, ako som v sprche zacala pouzivat domace mydlo miesto sprch. gelov

lubiss
22. júl 2016

Kdesi som citala ze na plesen na normalne na tampon savo ano savo nechat chvilu posobit a ze naozaj to zabera... Ja nwm neskusala som len som nato narazila na nejakom fore kde to viaceri potvrdili ze to pomohlo ak si trufas pogoogli

beabelisova
22. júl 2016

@lubiss savo na kozu? tak to veru nie. To podla mna dokaze sposobit praveze len vacsie problemy. Mamina mala podobny problem a v lekarni jej na to dali nejaku vodicku a pri pravidelnom pouzivani sa plesen stratila.

staronova
22. júl 2016

@rhondab batrafen...ráno a večer natierať aspon 3 týždne

lubiss
22. júl 2016

@beabelisova asi na nacht ja neviem hovorim ja som to neskusala :D ani nemam plesne len som si nato spomenula

zuz02
22. júl 2016

@rhondab tak ja som si to na sebe neoskusala. Ja som s plesnou uz dlhsie nemala problem. Ale moj oco ma a ten si do lavora odleje z octovej flase tak cca deci a potom si v tom moci nohy. A treba to opakovat pravidelne. Inak to nema zmysel. Este mi napadlo, ze by som si na vatovy tampon dala ocot a tym to potrela. Pride mi to rychlejsie ako mocenie noh. Ale to tiez nemam na sebe odskusane, tak neviem, ako by zareagovala pokozka.

lilke
22. júl 2016

svokor si roky pravidelne denne mocil v octovej vode, nezabralo. predpokladam, ze ti ide o nechty. ja som bola zatial 3x na medicinalnej pedikure, zbrusila mi vrchnu vrstvu, pravidelne si striekam sprej s manukou + potieram propolisom. odrasta mi zdravy necht. uvidim, ci to vydrzi aj cez zimu.

jakomini
24. júl 2016

Canespor sada, potom Canesten. Je to beh na dlhé trate. Dbať na hygienu, používať dezif.topánok, kvalitné ponožky, nechodiť bosá-vôbec nie na verej.kúpaliskách a iných priestoroch... Na nechty zaberá ten Canespor...

beabelisova
25. júl 2016

@lubiss ja by som chcela potom vediet echo od niekoho kto to skusi 😀 ze co a ako 🙂

zuzanafejkova
12. máj 2020

Dobry den.Mate niekto skusenost s pripravkom Onycostop pro ,proti plesniam na nohach? Dakujem 🙂

akirlu
12. máj 2020

Normalne lieky na predpis. Mojmu otcovi nezabralo na plesen na nechtoch na nohach nic az niekolkomesacne uzivanie liekov. Aj doktorka mi to potvrdila, ze lieky su najucinnejsie.

kolonica4
14. sep 2020

@lilke dobry den, prave citam o vasej skusenosti... pomohol vam ten sprej? dakujem

meca
7. dec 2021

@zuz02 a pomohlo?