Po pôrode padajú vlasy

alex5896
17. mar 2024

Ahojte maminky isto mate niektora problem ako ja som 4mes. Po porode mam strasne kuty a extremne mi padaju vlasy co mate odskusane dakujem 🙏

veronikaszabova
17. mar 2024

@alex5896 methionin

barka1
17. mar 2024

@alex5896 toto je normálny stav, kedy začínaju padat vlasy, ktoré kvoli hormonom nepadali. Prejde to casom samé, aj vlasy opat dorastu. A nemyslím, že tomu nejaky pripravok zabráni.

alex5896
autor
17. mar 2024

@barka1 pri prvom som potrebovala daco aspon na kuty teraz to mam ovela horsie hoavne tie kuty no

suzy2508
17. mar 2024

Nepoteším ťa, ale len to musí prejsť. Mne po pôrode padali vlasy v gučiach, kúty sa mi spravili, ale musí sa to len hormonálne dať dokopy a dorastie to. Môžeš si ale kúpiť za pár korún vlasovú bylinkovú vodu (ja používam na striedačku lopuch, breza, žihľava) a odkedy som to začala používať, tak sa mi padanie vlasov veľmi obmedzilo. Som vyše roka po pôrode a kúty ešte úplne dorastené nemám, ale je to lepšie, než to bolo a vyrastá mi nová ofina, tak sa na tom aspoň smejem, čo iné už s tým 😂

lubhomira
17. mar 2024

@alex5896 Ahoj, ako píšu dievčatá, musí to len prejsť. U mňa to padanie trvalo cca dva tri mesiace, potom začali dorastať. Ale "svoje" vlasy aké som mala pred tehotenstvom mám späť až teraz, malý má tri roky 🙂

mata0076
17. mar 2024

@alex5896 podla mna uzivaj vitaminy, ak mas aj tehotenske dober ich a neboj oni dorastu. Ja som si skratila vlasy ked mi takto padali lebo potom ozaj zacnu rast a hociako odstavaju od ostatnych vlasov 😆

benny2020
17. mar 2024

@alex5896 mne pomohlo ostrihať vlasy....mam tazke husté vlasy, skrátenie pomohlo....padali ešte nejaký čas ,ale už nie tak veľa ....a potom to samé prešlo.....žiadne prípravky som nepoužívala ,neuzivala 😊