Pocit vlasu v hrdle

lenicka12
29. apr 2016

ahojte,mám taký problém,už tri týždne mám taký pocit akoby vlasu,alebo šupky v hrdle,alebo hlienu ,mám pocit že by to malo ísť von-ale vykašlať mi nejde nič,bola som na krčnom,tam bolo všetko ok,robili mi výter z hrdla-výsledky ešte nemám,ale dneska sa mi troška podarilo akoby hlien vykašlať,ale to len tak asi za malý necht,nič moc,bola som aj na sono štítnej aj to je relatívne ok,no ale teraz ma napadlo či to nemôže byť spôsobené aj tým že každú chvílu mám tam "dolu" svrbenie a pálenie,niekde som čítala že to môže byť spojené aj s hlienmi v hrdle,neviete mi v tejto veci poradiť?má niekto takúto skúsenosť?ďakujem

jadelka
30. apr 2016

Kludne to moze byt aj alergia.

lubila
3. máj 2016

A nemas nejaku alergiu? Nejake spreje ti nato nepomohli?

lenicka12
autor
3. máj 2016

@lubila alergická som na peľ,ale nie som liečená už viac rokov lebo som nemala doteraz žiadne problémy,tak neviem,ale našli mi vo výtere z hrdla nejaký bacil,tam má atb,hádam to pomôže

arnstorf
28. okt 2016

@lenicka12 ahoj co ti prosim ta pomohlo? Ja pocit nemam, ja tam ten vlas urcite mam, vcera sme prvy krat strihali maleho, sedel mi na kolenach a asi skm ho vdychla a zasekol sa v hrdle ..😕 je mi to neprijemne a je mi z toho zle.. 😣

lenicka12
autor
28. okt 2016

@arnstorf tak na to neviem čo ti pomôže,mne nakoniec zistili zlatého stafylokoka ,dali ma atb a potom to prešlo,skús niečo zjesť,chleba,alebo rožok,možno sa tým posunie dolu ak ho tam naozaj máš

ani007
13. feb 2017

Ahoj moja 5ročna dcérka má už pár dni taký pocit že má vlas v ústach viete niekto poradiť dakujem

katrenka181
26. aug 2023

@lenicka12 ahoj viem ze už to je staršia téma ale pomohli atb mne tiež zistili stsylokoka a streptokoka po 2 dňoch mi to prešlo o teraz to znova cítim. Ešte mam nemám cu dávku dobratu atb. Tak dufam že to prejde🙏