Pociťujete častú únavu?

megleka
9. apr 2024

Pociťujete aj vy častú únavu?..rano vstanem poobede som už unavená musím si zdriemnut večerom už tiež na sebe cítim únavu..
Beriem da sa povedať že pravidelne magnezium, občasne aj železo - (nie každodenne lebo mám potom problém so stolicou)…
Pokial som v robote v dennej (12ky)..väčšinou sa od rana nezastavim a behám lietam cely deň…a nepociťujem nič ..taktiež robím aj nocne 12ky takze tam to mám ako kedy s tou únavou čo sa týka priamo v nocnej ale väčšinou od zrej štvrtej rana mám klud do siedmej že si mi zdriemnut z lahka…
Väčšinou keď som doma a mám kludny deň by som iba sapala a som ospalá a keď som v robote väčšinou po obede na mna dojde únava ale taká krátka ale tak to si myslím každý 😁
Pripisujem to možno aj robote a vyčerpanosti v nej stres, veľa toho..práca s ľudmi…
Taktiež sa snažím aj cvičiť aspoň 1-3x do týždňa ..
Máte niečo čo vám pomohlo??

ivangeline
9. apr 2024

Šla by som na krvny obraz. A zmenila by som železo a brala pravidelne. Mne to teda pomohlo. Možno aj úprava stravy a pitný režim.

megleka
autor
10. apr 2024

@ivangeline viete čo strašne ostanem zapecena zo železa zato som písala že problém so stolicou

zuzinka888
10. apr 2024

@megleka ked ta zaoeka kuo si vlakninu. Urcite je brat zelezo pre zdravie lepsie ako nebrat( teda ak je ho nedostatok). Kup si cakankovy sirup/sladidlo. Mala cajova lyzica a problem vyrieseny- prirodny, sladky, a este aj zdravy.