Podráždenie močovej trubice i napriek negatívnym bakteriálnym nálezom

elaa192
9. feb 2022

Ahojte,

po poslednom styku som zacala pocitovat palenie a rezanie pri moceni. Gynekológ mi predpísal ATB aj napriek negatívnemu moču situácia sa zhoršila. Bola urobená kultivacie a odbery mocu boli v poriadku, negativne nalezy, ziaden bakterialny zapal ale bolesti pocitujem uz skoro 3 mesiace.Mam pocit ze mam nieco v mocovej trubici, akoby ma tam nieco rezalo, resp drazdilo. Pri cikani nie.

Stery u gyn su taktiez negativne.

Stretli ste sa s niecim podobnym ?

sisa_s
9. feb 2022

Odporucam urologa

elaa192
autor
9. feb 2022

@sisa_s bola som u 3 😕 nevedia …moc negatívny, výter negatívny …momentálne dostávam Kyselinu hyaluronovu do močového mechúra.

anonym0001
9. feb 2022

pripinam sa 🧲

anavie
9. feb 2022

@elaa192 ajoj to iste mam aj ja, neg moc, negat vyter z trubice, neg vytery u gynekologa, riesim to od novembra, napadli mi este mocove kamene:/ uz som zufala, netusim co to moze byt… lekar povedal ze mozno je endometrizoza na mechure

rooberta
9. feb 2022

Nech ti spravia cystoskopiu

anavie
9. feb 2022

@rooberta a co moze ukazat ?

rooberta
9. feb 2022

@anavie
No dr ti uvidi priamo do mechura, ja som mala tiez negativne kultivacie, moja obvodna aj urolog ma odbili, ze nemaju co riesit ked mam moc negativny. Isla som do Ba k urologovi, ktory mi spravil cystoskopiu a videl ze mam po celom mechuri petechie a zuzenu mocovu ruru, ktoru mi hned rozsiril. Tiez som dostavala kyselinu hyaluronovu do mechura a brala atb, najviac mi pomohol ciprofloxacin. Povedal ze tam bola nejaka bakteria urcite len labak ju nezachytil.

zuzi56
9. feb 2022

@elaa192 dnes bol urolog v dámskom klube na STV , presne tam o tom hovoril, dohľadať si to v archíve

elaa192
autor
12. feb 2022

@rooberta bola cystskopia bolestivá ?

rooberta
12. feb 2022

@elaa192 Nie na cystoskope je gel na znecitlivenie, citit len take neprijemne tlaky, bolest urcite nie.

viali_21
16. jan 2023

@elaa192 dobry den, pisala som vam spravu 🙂

misollee
8. mar 2023

@rooberta viete mi dať kontakt na toho doktora ?

rooberta
8. mar 2023

@misollee Je to MUDr. Marián Hladík klinika Cuimed Bratislava