Polyp na maternici

simi222
5. jún 2013

Ahojte,mam jeden problem zdravotny,dnes som bola na prehladke u genikologa a zistil mi polyp na maternici 2,6 cm,musim ist na operaciu.Prosim Vas mal dahdo taky to problem.Dakujem

svetkaadamko
11. sep 2017

@libawet ahoj, je to prosím ťa tento?

libawet
11. sep 2017

@svetkaadamko áno, u mňa číslo 1.

vedorka
11. sep 2017

@heidynka nie, nic ine. Raz denne som iba pila, pred menzesom sa ma aj dve salky do ich skoncenia. len tam musi byt nejaka pauza po určitých týždňoch ak sa pije dlhodobo mesiace.
Je inak vela tinktur aj zmesi čajových. Ale alchemilka je super

nininini
11. sep 2017

Ahoj,prave ze užívam Gynex,už končím druhe balenie medzitym s prestavkou,len mne upravil hormonalnu nerovnovahu,nemam silne bolesti pri menzese ale polyp stale mam,mam ho v dutine maternice,trochu sa mi upravil menzes,ale prve dva dni stale moc silny s kusmi krvi,ale potom uz velmi malo a rychlo skonci...a po ukonceni chcem nasadit bylinkove tinktury na rozne zenske problemy zo stranky zdravy svet,tam ludom radia bylinkari a pomahaju tinkturami z byliniek,z pucikov rastlin a inymi...

grenka
13. sep 2017

@libawet ahoj a kde si ho zohnala pomáha aj pri polypoch?

libawet
20. sep 2017

@grenka gynex sa dá objednať aj cez net na stránke energy.sk. Pomáha aj pri polypoch, nezväčšujú sa.

kvietok97
23. sep 2017

Ahojte baby,
prosím o radu. Mali ste niekedy problém s polypmi ale pri pošvovom vchode?
Po dvoch rokoch ukazovania na miesto pri vchode do pošvy ktoré ma neustále bolelo a doktori to ignorovali som konečne nasla doktorku ktorá ma poslala na vypaľovanie lebo si myslela že sú to bradavice.
Z výsledkov však vyšli polypy. Odstránili mi to ale koza na danom mieste ostala boľavá a doktorka mi povedala že to už tak môže ostať, že to bude bolieť.
S tým sa však nezmierim aby sa niečo nedalo vyliečiť.
Máte niekto skúsenosti s odstraňovaní polypov mimo maternice?
Každá rada pomôže 🙂

dobejanka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
janka474
27. apr 2019

Ahojte.Posledne mesiace som mala problém, vždy po sexe som zakrvacala. Lekár má poslal na kyretaz a tam našli polyp v maternici. Odstránili, čakáme ešte na výsledky histologie. Mala ste niektorá takéto príznaky? To krvacanie. Môže to spôsobovať ten polyp? Ďakujem

boba1983
4. nov 2019

Ahojte bola som na preventívnej a zistili mi polyp 3mm. Moja gyn mi povedala, že to bude sledovať a mam prísť po menzese. Nezdalo sa jej to ako ployp keďže mam bežné menzes 1-2dni.záver správy bol, že diskrétny možný polyp. Neviem co mam robiť. Ísť aj k druhému gyn?

grenka
4. nov 2019

@boba1983 Skús myši chvost piť a propolisovu tinktúru

boba1983
5. nov 2019

@grenka ďakujem vyskúšam

spirit1
25. feb 2021

Myom

maria666
15. feb 2022

@simi222 ahoj, prosím ťa vieš mi povedať viac o potrebných predoperacných vyšetreniach? Teda aké rôzne vyšetrenia si musela podstúpiť? Ďakujem ti 🥰

simi222
autor
16. feb 2022

@maria666 ahoj,ja som v pondelok bola už štvrty krat,na kyretaži,mala som zas polyp.
Predooperačne,EKG(interne) a tam mi zobrali aj krv,a potom ked som nala vysledky isla som ku anestiologičke,ked som mala to všetko hotove dala mi gynegologička termi na zakrok.
Bola som v BA na Antolskej,po zakroku ani som necitila ze so mnov niečo robili,po obede som išla domov,vobec nekrvacam.
Držim palce nech to maš za sebov.
Svetlana

maria666
16. feb 2022

@simi222 ďakujem ti veľmi pekne. Ja našťastie tento problém nemám, ale moja sestra ktorá je v UK a už dva roky čaká na zákrok tam.. preto premýšľa nad zákrokom na sk a samozrejme všetko z vlastného vrecka.. tak iba zháňam info čo a ako bude treba 🙂 A ešte ma zaskočila ťa recidíva.. netušila som, že sa to môže vrátiť.. to je dosť nemilé

simi222
autor
17. feb 2022

@maria666 ja mam kamaratky,ktori mali polyp a po kyretaži sa im to uz roky nevratilo,mne žial sa to vracia,kazde 2 roky,uz mi navrhli vybrat maternicu,čo ja zatial nesuhlasim,ja mam 2 dievčata rodit už nebudem.
A kolko rokov ma sestra?
Ma už deti?

maria666
18. feb 2022

@simi222 sestra má 39 a deti bohužiaľ zatiaľ nemá. Veľmi by chcela ale nedarí sa...

simi222
autor
18. feb 2022

@maria666 urcite budu detičky,len ked si pisala že 2 roky odkladala ten zakrok,a to aj brani žene otehotnieť.
Nech ide na zakrok,a potom to pride.
Držim jej silno palce.

maria666
19. feb 2022

@simi222 ona neodkladala, ale čaká na zákrok tak dlho v UK.. keď som to hovorila lekárom na SK tak sa čudovali že sa tam toľko čaká a to vraj jej lekárka pov dala že bude aj dlhšie čakať.. . Ale ona má aj lieky proti zrazaniu krvy kôli embolii tak o to je ten zákrok riskantnejsi..... No uvidíme.. je to na hlavu takto čakať a mať menzes 3/4 mesiaca..

jajka78
4. apr 2024

@simi222 po toľkých kyretoch sa to hojilo rovnako? Ja mam ist po 7 rokoch znova.

jajka78
4. apr 2024

@nininini ako si dopadla s polypom 2x?