Pomáha horčica a cukor na rast vlasov?

amalka147
28. jan 2017

Ahojte. Skúšali ste už niektorá z vás recept - horčica a cukor na rast vlasov? Pomáha to? Alebo je to znova nejaký oblb? Ďakujem za vaše skúsenosti a rady. 🙂

sante11
28. jan 2017

Muz pouziva sampon Fitoval, ja pouzivam kokosovy olej a obycajnu zihlavu zo zahrady.Tu horcicu nepoznam.

evittam
28. jan 2017

@amalka147 Skus sa nad tym najskor zamysliet a myslim,ze odpoved si das sama.....😂😂😂

katia1
28. jan 2017

Mne sa na rast vlasov osvedcilo pouzivat sampon Plantur 21 🙂 Pouzivam ho cca pol roka a vysledok je pekne vidiet. Odporucam 🙂

jeennyv
28. jan 2017

@amalka147 vlasy su genetika prosto ked raz rastu pomaly, tak to ziadnymi maskami a pastami nepojde...tie len upravia vlas, ozdravia ho atd...

amalka147
autor
28. jan 2017

@jeennyv vlasy mne rastu pomerne rýchlo.. Len ide mi o to zahustenie a rast nových vlasov. Používam koprivovy šampón od firmy Alpa. 🙂

jeennyv
28. jan 2017

@amalka147 to je o tom istom vlasy budes mat huste len ako mas mat..ja mam po zadok huste vlasy..otcova cast rodiny maju vacsina take..mamca ma jemne a kratke riedsie... nech robi hoc co stale ma take iste..ma vlasy po svoje rodine..

evittam
28. jan 2017

@amalka147 Viac vlasovych korienkov ako mas mat nebudes po ziadnom pripravku.😉

tuusfatum
28. jan 2017

Neviem neskusala som, ale necakaj take odrasty ake spominaju pri tejto metodr. Horcica by mala plnit ulohu prekrvenia korienkov.

Ale rast vlasov je geneticky dany :/

Skor by som investovala do doplnkov vyzivy. Velmi kvalitny je Forcapil, ci Donna Hair forte.

jahodnicka
29. jan 2017

Ja ted pouzivam masku a sampon lee stafford na rust vlasu...da se objednat ze zahranicnich stranek a muzu rict ze opravdu super a vlasy jsou po ni nadherne