Pomôcka "Pajonček" pre dospelého

mareka49
28. máj 2019

Ahojte, uz dlhsie ma trapi, ze sa neviem vystierat. Casto sa pristihnem, ako sa hrbim, rychlo sa narovnam, ale za chvilku zasa. Prizabudnem a stale sa pristihujem, ze mam velmi zle drzanie tela. Ked som bola mala, bezala v telke reklama na "pajoncek"😁, upevnil sa na chrbat a upozornovoval pipanim deti na hrbebie. Hladam nieco (bez pipania samozrejme: ) pre dospeleho na skusku. Mate prosim konkretnu skusenost s nejakym vyrobkom? Dakujem moc

0silvia0
28. máj 2019

@mareka49 nebude lepšie si zlepšiť držanie tela cvičením? Tu ide o vybudovanie si chrbtových a brušných svalov, aby držanie tela bolo ok

kristina2412
28. máj 2019

@mareka49 kolegyňa kupovala tu, MM ani viacero druhov: https://unizdrav.sk/tovar/962/napominacia-banda...

kristina2412
28. máj 2019

@kristina2412 majú viacero

25daniela
28. máj 2019

@mareka49 mám rovnaký problém, bola som na masáž a napravenie stavcov v časti kde sú lopatky a akorat ma tam začalo bolieť. Začala som cvičiť na spevnenie chrbtových svalov ale ešte iba krátko, tak výsledok ešte nevidím. Asi si objednám ten " vystierač"

soldi
28. máj 2019

ako pise
@0silvia0 . jedine definitivne riesenie je posilnovanie stredu tela. potom budes chodit vystreta automaticky,bez roznych pomocok.

lucia147852
28. máj 2019

Spolužiakov otec ešte kedysi hovoril ze vymyslel domáci pajoncek. 😂 Natiahnut gumu a do stredu klinec

beie
29. máj 2019

@mareka49 treba začať cvičiť