Pomohla vám konvička na výplach nosa?

petkasaurus
20. okt 2019

Ahojte, zvazujem, ze si kupim konvicku na vyplach nosa.. Su o nej popisane same chvaly, chcem sa však spýtať na reálne skúsenosti ci vám pomohla. Ja mam cely den v pohode nos, ale vzdy večer sa mi upcha a bez nosoveho spreja neviem zaspať. Uz som si skusala odvyknut, sprej morska sol mi nepomaha, jedine Avamys (kortikoidy) od krcneho, ale to nechcem brat ked budem tehotna. Ďakujem vopred za odpovede.

rakywanda
20. okt 2019

@petkasaurus perfektná vec

atreyu
20. okt 2019

konvička je super, ale na upchatý nos, nie na zdurenú sliznicu a nie keď máš závislosť na nosovom spreji...

limetka69
20. okt 2019

@petkasaurus závislosti sa zbavíš, že vysadíš nasiviny atd... trochu budeš musieť pretrpieť a samo sa to upraví, telo si zvyklo na kvapky a tak keď vie, že ich dostane, tak štrajkuje 🙂

pribinak
20. okt 2019

Ty najskor musis zistit príčinu tvojho upchateho nosa. Pokial neodstranis pricinu, konvicka ti nepomoze. Najmä ak mas opuch sliznice

malinovka333
20. okt 2019

my ju mame a velmi dobra vec to je

77mirinka77
20. okt 2019

@petkasaurus Mne veeelmi pomohla a pomaha stále mala som problém zo zadnou nádchou a udierali mi to do uši od kedy ju používam nemám problém a som zdravá kúpila som ju z druhej ruky tu z koníka za 2 e

lyci
20. okt 2019

@petkasaurus presne to iste. kazdy vecer ako som si lahla do postele, citila som upchavanie nosa opuchanim sliznic. v lete vzdy trochu zlepsenie. alergie nepotvrdene. google ziadna pomoc. bud avamys kazdy den alebo kvapky do nosa, ak som chcela v noci dychat cez nos. vacsina si mysli, ze ked clovek vydrzi par dni, tak sliznica si odvykne. az na to, ze to nefunguje. bola som ochotna tyzdne dychat v noci ustami, bez ziadnych kvapiek, ale ziadne zlepsenie. kazdu noc sa nos upchal. to iste ma priatel. ale za roky si zvykol dychat ustami a nevadi mu to. kvapky si dava mozno 2x za rok, ked je chory, takze nema navyk. kedze som tehotna, tak avamys u mna nehrozil. aby som sa vyspala, tak som si davala detsky nasivin na striedacku kazdy vecer do inej dierky. konvicku som si kupila pred mesiacom, ale uz som sa nedostala k jej pouzitiu. aj ked na opuchnutu sliznicu nosa mi ziadne solne roztoky nikdy nepomohli, ani hypotonocke, ani hypertonicke. chcela som to zo zufalstva vyskusat. ale medzitym som dostala Imunoglukan a zacal ho uzivat, len tak preventivne. a odvtedy viem vecer dychat cez nos bez akychkolvek kvapiek. ked som ho na 3 dni prestala brat, tak sa mi to zase vratilo. takze urcite viem, ze mi pomohlo prave to. neviem, preco to tak funguje, ale funguje a som rada, ze som na to prisla po vyse 10 rokoch trapenia prave v tehotenstve. ak to niekto vyskusa, mohli by ste napisat ci vam to pomohlo tiez

miriam439
20. okt 2019

@petkasaurus
Skús ešte vyskúšať striekať si do nosa minerálnu vodu Vincentku, mávajú ju v lekárňach.

petkasaurus
autor
20. okt 2019

Ďakujem vam vsetkym za rady, kupim si konvicku, vyskusam

petkasaurus
autor
20. okt 2019

@lyci citas mi z duse, tiez som sa snazila odvyknut.. Určite teda vyskusam ten betaglukan

lius
22. okt 2019

Za mna paradna pomocka a odporucam si k tomu dokupit ciernu himalajsku sol

boldo87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
alex1212
6. nov 2019

odporúčam konvičku.. už 3x sme sa zbavili zelených soplov bez atb.. super vec. človek nevyfuka to, čo ma v dutinách a konvička to pomôže dať von..

miriss18
26. feb 2023

Ahojte prosím nemáte niekto skúsenosť ze vám tiekol čiry sopel po tom čo ste začali používať konvicku?maly chory nebol ale kázali nám dávať preventívne nakoľko stále býva chory