Pomohli vám kvapky Femi od Valoviča?

atlaska25
1. dec 2011

Ahojte pomohli niekomu kvapky FEMI od Valoviča aj na taký nepravidelný menzes(respektíve žiadny)ako mám ja že bez liekov(Duphastonu)alebo vyvolavački (Agolutínu) ho nedostanem vôbec???? ☹

merryn
2. dec 2011

ja uzivam tieto kvapky a za seba mozem povedat,ze mi pomahaju.....tiez mam problemi s menzesom a aj sa snazime otehotniet....odkedy ich beriem, citim ze ovulaciu mam a aj menzes mi prisiel bez liekov sice po 40dnoch ale prisiel sam od seba...teraz sice idem na duphaston ale viem, že jeden mesiac som nič nebrala a konečne prisli aj bez vyvolavačky...

atlaska25
autor
2. dec 2011

@merryn Ďakujem za príspevok!!!!Dnes som si ich kúpila tak som zvedavá čo to so mnou spraví ale ešte mám na 3 mesiace duphaston tak budem brať aj s kvapkami dokopy dúfam že to neuškodí 😒 pýtala som sa v lekárni tak my povedala že kľudne môžem!!!! 😖 A keď sa ešte môžem spýtať ako ich berieš ty???Na kvapkách píše že 2xdenne po 12kvapiek 😉

merryn
2. dec 2011

ja to tiez s duphastonom budem brat....beriem ich dva krat denne po dvanast kvapkach....

atlaska25
autor
2. dec 2011

Tak čo dievčatá nemá nikto skúsenosti????? 😢

katinka4
26. dec 2012

@atlaska25 zabrali ti tie kvapky femi? lebo ja mam ten isty problem ako ty ,planujeme babo no bez ms a ovu to nejde ☹

atlaska25
autor
19. jan 2013

@katinka4 Ahoj ja som ich brala ale nič sa nedialo menzes neprišiel!!! 😒 Ja som už toľko peňazí za všelijaké prípravky podavala že som to už vzdala!!! ☹ 😠 🙄 😢

katinka4
19. jan 2013

@atlaska25 ,mne uz zistili kde je problem,mam zvyseny TSH hormon co naznacuje znizenu funkciu stitnej zlazy,kedze ma cakaju testy u endokrinologa v aprili ginekologicka mi nemoze pichat agolutin a ani nasadit duphaston aby mi neskreslili vysledky,takze to vyzerá ze par mesiacov nebudem mat vobec ms...som uplne zufala z nasho zdravotníctva ☹

nuttelka
28. jan 2015

mne pomohli a to som ich neužívala ani mesiac, a teraz sa teším z krásnych II 🙂

lenka0714
1. feb 2015

@nuttelka gratulujemmmm 😉 a kedy presne si ich začala brat? A brala si aj nejake iné vitamíny?

butterfly333
23. mar 2015

@nuttelka ahoj chcem sa ešte spytat pisali sme o tych femi kvapkách od dnes ich beriem pošlem foto mala si tieto iste? Lebo ine nie su tak chcem vediet či su to tie iste.

nuttelka
23. mar 2015

@butterfly333 ano,presne to su ony,kamoska dokonca poslala aj tu anketu spat Valovicovi a dostala od neho zadarmo este jedno balenie,plus nejake reklamne darceky

butterfly333
25. mar 2015

@nuttelka ahoj a brala si ich 2x 12kvapiek či ako? A môžu sa brat v kuse však aj cez ovu aj po. Lebo nieje tam písane že nejaká pauza caz ovu.

lenkaoravcova
13. júl 2015

@merryn mozem sa opytat pomohli podla teba kvapky od Valovica? kolko ste sa snazili ak sa mzoem opytat dik

lenkaoravcova
13. júl 2015

@nuttelka mozem sa opytat preco si myslis ze prave kvapky pomohli? snazili ste sa predtym dlhsie? dik

merryn
13. júl 2015

@lenkaoravcova no sama ti neviem povedat. Ja som aj zmenila zivotospravu a zacala cvicit kedze som mala nadvahu. Merala som aj teplotu a brala kvapky. Schudla som 7kg a zrazu som aj otehotnela. Takze myslim ze ti neboli len tie kvapky...snazili sme sa 7mesiacov.

nuttelka
14. júl 2015

@lenkaoravcova snazili sme sa 1,5roka,trpela som endometrizou,vyskusala som za tu dobu toho dost,a nic nezabralo :(. V dobe,ked sme otehotneli som nic okrem tychto kvapiek nebrala.

nuttelka
14. júl 2015

@lenkaoravcova ja som vyskusala nosifol,infolic, z nich som len priberala a mala hnacky,gs mimistar mi nezabral vobec a alchemilka mi sposobila silnejsie krvacanie a dlhsi menzes...asi tolko moje skusenosti...

lenkaoravcova
14. júl 2015

@nuttelka tak drzim palceky aby vsetko dobre dopadlo a mala si pri sebe uz maly uzlicek

nuttelka
14. júl 2015

@lenkaoravcova dakujem velmi pekne,sice sa nam to trochu skomplikovalo,ale verim,ze to dotiahneme do stastneho konca

lenkaoravcova
14. júl 2015

@nuttelka a co sa skomplikovalo? dufam, ze nic vazne uz to mas len kusocek

nuttelka
14. júl 2015

@lenkaoravcova od 24tt sme v nemocnici,pre hroziaci skory porod z dovodu HELLP syndromu...a tak bojujeme na nemocnicnom lozku :(

lenkaoravcova
14. júl 2015

@nuttelka och to ma mrzi naozaj, ale si pod dohladom lekarom, aj ked viem ze je to tazke tam byt, ale pre babatko to uz vydrzis a dobojujes do stastneho konca

atka1989
25. aug 2015

tie kvapky sa dajú kúpiť aj v lekárni ci len objednať ?

nuttelka
26. aug 2015

dajú sa kúpiť aj v lekárni, ale musíš hľadať v ktorej, nie vo všetkých ich majú alebo sú väčšinou vypredané
@atka1989

miskajerry
20. feb 2024

Prosim vas, tie kvapky sa mozu uživat všetky dni cyklu?