Pomohol niekomu Peritol?

pupetko263
22. aug 2023
Používateľ pupetko263 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od pupetko263.

Ahojte máte niekto skúsenosti s užívaním lieku Peritol? Pomohol niekomu? Na váhe?

suzitok
22. aug 2023

Ahoj, ja som mala predpísaný na priberanie, pomohol cca +3kg za mesiac, potom sa vaha zastavila

miamia04
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
suzitok
22. aug 2023

@miamia04 nutridrinky si neskusala?

pupetko263
autor
22. aug 2023
Používateľ pupetko263 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od pupetko263.

@suzitok a ako často si ho užívala? Mala si aj vedľajšie účinky?

suzitok
22. aug 2023

@pupetko263 od Peritolu som nemala ziadne vedlajsie ucinky, skor by som povedala, že som sa citila lepsie po nom, viac mi chutilo jest, nemala som po jedle tazobu na zaludku ako predtym. Uzivala som ho pol roka, 3x denne pred jedlom

miamia04
22. aug 2023

@suzitok keď som bola na tom zle, tak som žila iba z nutridrinkov. Tie mi váhu držali.

miamia04
22. aug 2023

@suzitok áno, ten peritol pomohol na začiatku vlastne aj mne, ale to bolo vo forme sirupu, myslím, že už nie je, len v tabletkách .

suzitok
22. aug 2023

@miamia04 ja som mala tabletky, nevedela som, ze existoval aj sirup..inak mne nastartoval aj travenie, niekedy mi bolo tak zle, že som ani jest nevedela a peritol pomohol, skoro stale som bola hladna

suzitok
22. aug 2023

@miamia04 tiež som mala obdobie, ze iba tie drinky som dokazala vypit, ale ja som ich nevyradila ani neskor, zacala som ich pit na desiatu, na olovrant, popri normalnemu stravovaniu, vtedy som tiež cosi pribrala

miamia04
22. aug 2023

@suzitok on je to dobrý liek, mne vlastne tiež pomohol v začiatkoch (len teraz po rokoch už mi nesedí), tak sa opravujem🙂 pre @pupetko263

miamia04
22. aug 2023

@pupetko263 áno, užíva sa 3x denne pred jedlom, je na podporu chuti do jedla aj tak celkovo na upokojenie. Nemusíš sa obávať. Ja som bola z neho trochu spavá.

suzitok
22. aug 2023

@miamia04 no presne aj ja, v podstate som prvy mesiac bola aj PN, lebo ja som sa najedla a spala som 😀

miamia04
22. aug 2023

@suzitok tak je,presne, naješ sa a spinkáš ako bábätko, zobudíš sa, naješ, pospíš, aj celý deň, kým sa telo trošku nepozviecha.🙂 @pupetko263 aj ty z neho spíš toľko?

deti95060810
22. aug 2023

užívala som....
dobre som jedla z neho... ale či som pribrala? myslím že nie...

pupetko263
autor
24. aug 2023
Používateľ pupetko263 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od pupetko263.

@miamia04 veď toho sa bojím že budem spavá mám 2 deti potrebujem fungovať

pupetko263
autor
24. aug 2023
Používateľ pupetko263 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od pupetko263.

@suzitok nebola si ospavá ako to píšu? Toho sa bojím

pupetko263
autor
24. aug 2023
Používateľ pupetko263 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od pupetko263.

@miamia04 ja ho zatiaľ ešte neužívam bojím sa toho že budem spavá

miamia04
24. aug 2023

@pupetko263 nehovorila ti lekárka, ako máš začať užívať? Či celú tabletku 3x denne alebo menej? Tak si daj na začiatok menej ako celú tabletku a uvidíš,ale to iba pár dní,zo začiatku býva taká ospalosť, a možno ani na každého tak nepôsobí. Možno niekto má iné skúsenosti.

miamia04
24. aug 2023

@deti95060810 bola si z neho tiež taká ospalá zo začiatku?

suzitok
24. aug 2023

@pupetko263 vyskusaj si dat prvu navecer, co to urobi, ci ta to nebude prilis uspavat

pupetko263
autor
25. aug 2023
Používateľ pupetko263 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od pupetko263.

@suzitok mám to vyskúšať? Len sa bojím toho uspávania?za aký čas si začala priberať?

suzitok
25. aug 2023

@pupetko263 prvé kilo bolo do týždňa. veľmi rýchlo to účinkovalo. inak ako som zacala viac jest, tak som uz ospala z liekov nebola, iba na zaciatku. zrejme vela robilo aj to, že som bola zoslabnuta a nestravovala som sa poriadne

pupetko263
autor
6. sep 2023
Používateľ pupetko263 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od pupetko263.

@suzitok tak mám ich začať užívať?

pupetko263
autor
6. sep 2023
Používateľ pupetko263 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od pupetko263.

@miamia04 hovorila 3 denne 1 tabletu len tej ospalosti sa bojím

suzitok
6. sep 2023

@pupetko263 samozrejme, este si nezacala? neboj sa toho

pupetko263
autor
6. sep 2023
Používateľ pupetko263 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od pupetko263.

@suzitok nie nezačala bojím sa ospalosti

suzitok
6. sep 2023

@pupetko263 ja ho tri dni beriem zase a neuspava ma, daj si prvu na vecer a uvidis, to zase neuspava tak, ze by ta to uplne zlozilo

pupetko263
autor
6. sep 2023
Používateľ pupetko263 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od pupetko263.

@suzitok prečo ho zase užívaš? Veď si písala že si prestala?

miamia04
6. sep 2023

@pupetko263 kvôli čomu ti lekár predpísal peritol?Aby si nabrala na váhe?

suzitok
6. sep 2023

@pupetko263 iba na chut do jedla, jem proste menej, mozno to sposobuje aj to teplo, teraz stres zaciatkom roka skola a tak....preventivne, aby som nezacala chudnut