Pomohol vám Imunor?

madana
14. feb 2017

Pomohol vam pri znizenej imunite??predpisala mi ho imunologicka,no na fore som sa docitala aj negativa,ze mnohym zienkam nepomohol....vybrat si ho na rcpt alebo radsej skusit nieco ine na podporu imunity??kedze planujeme dieta,odradza ma aj to,ze v tehotenstve sa brat nesmie...rozmyslam teda ci neskusim napr hlivu ustricovu apodob co sa moze uzivat aj v tehu..poradte prosim

lya333
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
madana
autor
14. feb 2017

@lya333 do ktoreho tyzdna si ho uzivala??a ako Ti pomohol?

pribinak
14. feb 2017

bral ho syn, jemu pomohol. kazde lieky maju negativne ucinky, aj vitaminy

valy
14. feb 2017

@madana ja som ho brala a pomohol mi, ale este pred tehotenstvom

madana
autor
15. feb 2017

@valy
@pribinak ked ste to zmiesali s tymi 3 ml vody,pretrepali v tej flasticke a vypili,zapijali ste to este s vodou?ci uz nie??ja som si musela dat za tym este glg vody....

valy
15. feb 2017

@madana to si uz nepamatam, ale myslim si, ze to nevadi, ak si das za tym vodu

kacena177
15. feb 2017

@madana aj môjmu synovi veľmi pomohol. Odporúčam

pribinak
15. feb 2017

@madana do tej min vlasticky po hrdielko som naliala vodu, zatvorila tym vrchancikom a pretrepala a dala som to synovi vypit, uz sme to nicim nezapijali
davali sme nalacno a potom cca 30 min nic nepil a nejedol

madana
autor
15. feb 2017

@kacena177 dakujem,aj ste ho zapijali troskou vody??

xinko
15. feb 2017

Moj si ho uziva.uz takmer rok nebol vobec chory.predtym bol stale....rano mu ho davam pred ranajkami na lacno.potom sa napapa.

madana
autor
15. feb 2017

@pribinak hej ja viem,ze nie Ty,ze syn to uzival😉(pisala si v l.prisp)ja som mala dnes potrebu zapit to

madana
autor
15. feb 2017

@xinko ake mate dlhe kury??
-ja len zacinam,dnes rano 1 davka......a 8 tyzd mam ho uzivat/1x tyzd

kacena177
15. feb 2017

@madana Och ja si nepamätám, to mal asi 6 rokov dozadu 😉

xinko
15. feb 2017

@madana minuly rok sme vybrali tusim 3 balenia a teraz mam v rozpise dva balenia.tento mesiac kazdy tyzden.a potom raz za 4tyzdne.

madana
autor
15. feb 2017

@xinko dakujem

xinko
15. feb 2017

@madana za malicko

magmolatus
15. feb 2017

@madana Ak chces skus napr. Pupalka Dvouleta, je to volnedostupny olej v kapsuliach.
Mi si ho davame ked su kriticke obdobia, pri zacinajucich ochoreniach ich dokaze vcelku potlacit, manzelka ju uzivala aj pocas tehotenstva. Zvysuje priepustnost membran a dodava telu potrebne AMK na stavbu protilatok atd. A urcite aj pomaha k zrychlenie liecenia.
Lekar na to povedal ze to moze a ze je to ok.
Mala ma 2 roky a je riadna buchticka, nic jej nie je.
Manzelka ma tiez znizenu imunitu. AK uz u nas prepukne choroba druhy si ju dava tiez.

Aspon takato je nasa skusenost.

madana
autor
15. feb 2017

@magmolatus uz som zacala ale zial brat ten imunor.....idem to pozriet,zatial vdaka

madana
autor
15. feb 2017

@magmolatus je to toto??
http://www.najlekaren.eu/pupalka-dvojrocna-500m...
Ja som brala doteraz echinaceu,rozmyslala som aj nad hlivou ustricovou,no kym nie som tehu budem brat ten imunor.... mam tiez dost znizenu imunitu naco prisla imunologicka,no ja som to sipila uz davno.....

letfenixa
15. feb 2017

Mala som velmi nizku imunitu (raz som ochorela cestou vo vlaku), nic mi nezaberalo, az Imunor. Po par rokoch uzivania (uz len raz za mesiac ci dva) som ostala tehotna a teraz este kojim, tak ho neuzivam. Ale imunita zatial drzi.

magmolatus
15. feb 2017

@madana Ano to je ono

lya333
15. feb 2017

@madana do tretieho mes. nebola som chora...ziadne virózy

kajoma
16. feb 2017

Mne to velmi pomohlo v minulosti a dcerka je tiez o nieco menej chora,odkedy ho berie v kombinacii s broncho waxomom. Vyhodou je podla mna,ze sa neberie kazdy den. Volnopredajne lieky imunoglukan a podobne nam vobec nezaberali.

leniciatko
16. feb 2017

mám pocit že nie.

lailaveve
18. apr 2018

Ak by niekto chcel mozem posunut 2 balenia imunoru(kupovane boli teraz vo februari2018)...nepouzili sme ich vobec

katasrinaa
18. jún 2018

@lailaveve ahoj...a mate ich.nonstop v ladnicke?

kajoma
18. jún 2018

@katasrinaa ano, musia byt v chlade

kajoma
18. jún 2018

@katasrinaa pardon, otazka nepatrila vsetkm 🙂

karmen118
18. jún 2018

Mne imunor tiež veľmi pomohol, zmiernil alergiu, astmu a prestala som byť často chorá. Brala som ho už ,ale dávnejšie, odvtedy zatiaľ nebolo treba 🙂

adnil123
3. feb 2019

Dobry. Tak skusila som Imunor. Mne do 6 hodin napuchla lymfa. uzlina pri uchu. Je to ok?Ma s niecim takym niekto skusenost? Dakujem