Pômôžte mi nájsť gynekológa v Poprade

vikaaa1
5. júl 2009

hladam dobreho gynekologa/cku v poprade... skusenejsie pomozte nam 🙂

vikaaa1
autor
5. júl 2009

pocula som o nejakom Dr. Sade, zevraj je dobry ale neviem ci este robi a kde vlastne jeee... vie mi niekto pomoc kde a ku komu v poprade by som mala ist??? aby som netrafila na nejakeho "masiara"... radsej by som zenu ale hovori sa ze chlap je lepsi... ja mam dr.v presove ale uz tam nie som na skole tak tu v pp neviem kto je dobry... poradte ak vieete dik

kattys
8. júl 2009

vikaaa1, počula si dobre o Dr. Saademu, ja mám s ním velmi dobre skusenosti, len v poslednom čase neviem čo je s ním, z pp nemocnice vraj odišiel, len neviem kam, mám síce jeho číslo na mobil, len sa mu neopovážim zavolať a sa ho spýtať, kde ho preložili, ale možno že dostanem odvahu a mu napíšem sms a ak mi dá odpoved kde je, tak ti dám vedieť, je to velmi dobrý lekár, ja som pri nom rodila

kattys
8. júl 2009

a ak ti možem poradiť, tak v snv je dobrý lekár dr. okály, má velmi príjemne vystupovanie a je dobrý, ja chodím k nemu a som velmi spokojná

jankadanko1591
19. júl 2011

@kattys
@vikaaa1 baby tak Dr. Saade je v PP stale ale uz nepracuje v popradskej nemocnici, ma vlastnu ordinaciu na francisciho ulici v bytovke ako sa ide od stareho uradu k Stodole...hned v prvom v chode od uradu...a aj ja mozem potvrdit ze je to super doktor a uzastny clovek...chodim k nemu od februara co som zistila ze som tehu a som maximalne spokojna...

jankadanko1591
19. júl 2011

a pokial viem tak Saade robi aj v KK v nemocnici a este na Hagoch ale v KK vraj maju gynekol.odd. rusit tak ako v Levoci tak uz bude asi len na Hagoch a vo svojej ordinacii v meste...🙂

burina111
19. júl 2011

jednoznačne Dr. Vojtaššák. milé vystupovanie, prístup, ochota aj na mobile, 4D, 3D ultrazvuk, časovanie pacientov, CRP prístroj na ambulancii, super milá sestrička. viac rada v IP 😉

elliie
24. feb 2014

Ja som čítala, že dr. Vojtaššák je na peniaze .....

elliie
24. feb 2014

Tieš som zúfalá lebo si hľadám v PP gynekológa a vôbec netuším kto je dobrý.... 😖