Popálenina na brade

25. máj 2022

Prosim vas dcera sa popalila na brade zehlickou na vlasy ma tam asi 2cm x8m cerveny flak,aku mast nato aby jej to co najrychlejsie vybledlo?dakujem

amalka147
25. máj 2022

nechtíkový gel

patus_2
25. máj 2022

Na popáleniny sa mi osvedčil gél cicatridina.. neviem síce, či sa môže nanášať aj na tvár, opýtaj sa v lekárni. Každopádne, aspoň 2-3 týždne by som si dávala pozor na slnko a opálenie.

simsalabim
25. máj 2022

Ialungen plus je priamo na popaleniny. ked sa dnes, az nechapem, ako rychlo ucinkuje.

amalka147
25. máj 2022

aj ialugen plus masť

autor
25. máj 2022

@simsalabim ano dnes rano zajtra si ho pojde kupit vyskusame dakujem

amalka147
25. máj 2022

Len pozor..Ialugen plus je na predpis..takže najprv zavolajte lekárke.

simsalabim
25. máj 2022

@amalka147 nie je na predpis!!! Roky ho kupujem a mam v lekarnicke.

luccija
25. máj 2022

Calciova mast

simsalabim
25. máj 2022
amalka147
25. máj 2022

@simsalabim nám ho bez predpisu nechceli dať...

simsalabim
25. máj 2022

@amalka147 tak im nabuduce ukaz ten pribalovy letak, co som odfotila. Aj na nete ho najdes. A mne sa to teda este nikdy nestalo a kupujem ho roky.

amalka147
25. máj 2022

@simsalabim ja som pred 7 rokmi mala popáleniny 2-3 stupňa na polovici tela ...a nechceli mi ho dať bez predpisu. Možno sa to za tie roky zmenilo...ale tuším že aj kolegyňa minulý rok kupovala a bez predpisu neviem či jej chcela dať.

retatka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
whatever1
25. máj 2022

Neboj sa, ak sa popalila žehličkou na vlasy, jazva jej neostane, teda ak si ju tam umyselne nepridrziavala dlhšie ako dve sekundy, čo je asi blbosť. Po zapojení bude mať možno fliačik, ktorý vymizne úplne. Hlavne nech si do toho nerype nech sa to zahoji.

simsalabim
26. máj 2022

@amalka147 neviem, ako to bolo pred rokmi - no ako vravim, kupujem ho uz cele roky aj ja. bez predpisu a navyse to predsa je napisane na pribalovom letaku, co som dala vyssie, ze Nie je viazany lekarsky predpis. I ked podla zlozenia pripravvu naozaj nechapem, preco by mal byt v minulosti viazany na predpis - kyselina hyauluronova? Ale nehadam sa, mozno to davno tak bolo - ale uz roky nie je. Teraz ale ziadna lekaren nema pravo ho nevydat - na letaku je to jasne napisane. Ono casto lekarnicky nemaju vedomost o tom, ako sa liek preklasifikuje - nedavno som kupovala Betadine cipky a tiez mi vravela, ze je len na predpis. Ale som sa ohradila, ze nie je - takze sa poriadne pozrela na krabicku a povedala, ze mam pravdu.

amalka147
26. máj 2022

@simsalabim bol na predpis, keď som ja bola popálena... teraz sa to možno zmenilo...alebo možno rok na to sa o zmenilo. neviem

amalka147
26. máj 2022

@retatka nechcite vidiet fotky, ako som bola popálena, ale chvalabohu s pomocou Ialugenu, nechtíkového gélu a harmančekového čaju skoro nič nie je vidieť, na ramene trošku vidno keď začne opaľovať slnko, ale to len malinko. Inak na nohe mám trošku mierne viditeľná jazvu, na pravej ruke len ja vidím, že niečo som mala, na krku nič a tvár sa zahojila ako prvá. .

retatka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
amalka147
26. máj 2022

@retatka hrozilo mi to. A kebyze chodím na previazy do nemocnice tak to by som vyzerala strašne, ale dala som sa do rúk mame a liečili sme to nejak doma a podarilo sa to zahojiť tak, že to bolo dobre, lebo popálena som bola až až.... bolo to zle...

amalka147
26. máj 2022

@retatka len harmanček, ialugen plus a nechtíkový gel spravil zázraky.

febo
18. okt 2022

Jednoznačne masť CICADERMA na akékoľvek povrchové poranenia teda aj popáleniny, popraskaná koža, po tetovaní... Úžasne rýchlo účinkuje a nemá nežiaduce účinky.