Poradí mi nejaký gynekológ?

simuska910
24. júl 2015

Ahojte prosim Vas je tu na MK nejaky gynekolog/ gynekologicka? Potrebujem s niečim poradit. Dakujem

seahorse27
24. júl 2015

Napis do internetovej poradne www.antikoncepcia.com - tam zvyknu odpovedat do 24 hodin. Tu sa asi fundovanej rady nedockas...

simuska910
autor
24. júl 2015

@seahorse27 dakujem ale tam som uz pisala ale odpoved neprisla. ☹

worker_falcon
24. júl 2015

dovolím si tvrdiť, že na akýkoľvek tvoj problém tu na mk nájdeš odpoveď. tak skús si skrátiť čas hľadaním. Predpokladám, že recept alebo vyšetrenie nechceš spraviť (cez webkameru napr 😀 )

ematko29
24. júl 2015

A www.gynda.sk nefunguje?niekedy som tam zvykla napisat.davno som tam ale nemrkla tak skus tam.

simuska910
autor
24. júl 2015

@worker_falcon nemyslim si ale dakujem za radu. 🙂 ja prave potrebujem pocut nazor odbornika a nie dievcat
, ktore mali mozno nieco podobne. Tym samozrejme nechcem zhadzovat ich skusenosti.

simuska910
autor
24. júl 2015

@ematko29 tam maju az do konca augusta dovolenku alebo ako to mam nazvať. 😕

ematko29
24. júl 2015

@simuska910 aha :( tak netusim.a tvoja gyn ma dovilenku?ak nepotrebujes nabstivit lekarku len chces radu skus napisat ip mozno budem vediet poradit.pokial som neotehotnela vela som toho nastudovala🙂

simuska910
autor
24. júl 2015

@ematko29 nie moj gyn nema dovolenku len je daleko a skor ako sa tam potrepem chcem vediet ci sa tam s tym "oplati" ist alebo ci mam este pockat.

seahorse27
24. júl 2015

@simuska910 A nemozes mu zavolat a popisat problem? On ti uz povie, ci mas prist alebo este pockat...

simuska910
autor
24. júl 2015

@seahorse27 k nemu sa nedovolam len k sestricke a ta je no... Povedzme ze milotou velmi neprekvita. 😀

natalym
24. júl 2015

@simuska910 Tak jej povedz: Sestrička potrebovala by som niečo spýtať, ja viem, že vy mi určite poradíte, lebo ste veľmi zlatá. Odpovie Ti na všetky otázky a ver, že milo alebo aspoň normálne. 🙂

simuska910
autor
24. júl 2015

@natalym takto klamat mi svedomie nedovoli 😀

seahorse27
24. júl 2015

@simuska910 Juj, tak to co je za doktora? Moj je sice niekedy trochu odmerany, ale ked potrebujem radu a neviem, ci sa mi oplati k nemu trepat, tak v pohode so mnou po telefone pokeca...Ale je pravda, ze sestricku ma velmi milu a vzdy ma k nemu ochotne prepoji...

natalym
24. júl 2015

@simuska910 Účel svätí prostriedky. 😀

simuska910
autor
24. júl 2015

@seahorse27 tu ide o to ze ona ma k nemu neprepoji odbije ma ze ma teraz ambulanciu a mam zavolat neskor a potom sa tam uz nedovolam lebo mi nik poobede nedvihne. Minule ma dokonca ani nechcela objednat lebo mali ambulanciu. Proste ona je velmi neprijemna a neochotna. Raz mi brala krv na predoperacne vysetrenia a modrinu som tam mala ešte tyzden. Takze pokial sa da komunikujem s ňou co najmenej. 😀 doky je super

natalym
24. júl 2015

@simuska910 Ale toto Tvoj problém nerieši. Alebo mám tam volať ja?

jabadaba
24. júl 2015

@simuska910 a nechces zavolat do GPN? Popros ich ,ze by si potrebovala surne nieco zdravotne konzultovat s hocijakym lekarom, ku ktoremu by Ta mohli prepojit. Myslim, ze by s tym nemali problem. T.c. najdes na nete. Sanatorium Koch alebo GPN. 😉 Za opytanie nic nedas, kludne mozes dolozit dovetok, ze by si nerada zbytocne zaberala ich cas, ak by to nebolo na navstevu osobnu, postaci Ti aj telefonicka konzultacia. 😉

prego81
24. júl 2015

@simuska910
mam velke nutkanie napisat ti ze som gyndoska...lebo som strasne zvedava co take nam nemozes napisat sem 😀
Tu na MK uz bolo snad vsetko

natalym
24. júl 2015

Už aj posedieť v čakárni sa dalo.

simuska910
autor
24. júl 2015

@prego81 uprimne dufam ze si to nemyslela vazne. 😉

simuska910
autor
24. júl 2015

@jabadaba dakujem za tip to mi vobec nenapadlo 🙂