Poraďte dobrého zubára v Topoľčanoch

simonka1304
31. dec 2012

Surne hladam dobreho zubara v Topolcanoch,u ktoreho nemusim cakat mesiac na objednanie!

raza
31. dec 2012

ahoj. tak na túto odpoveď si rada počkám aj ja 😀 lebo podla mňa v TO takého nenájdeš 😀 ale to nič v zlom, prajem veôa šťastia 😉

mmonika
2. jan 2013

@simonka1304 ja som prešla ku tomuto http://www.odent.sk/ a zatial som spokojna 😉 no určite je lepši ako ferencikova 😉

dobros
1. feb 2013

MUDr. Jana Tomášiková, velmi dobra , dosledna zubarka, nova ambulancia, chodime cela rodina:

http://vysetrenie.zoznam.sk/ambulancia/5712/mud...

dobros
1. feb 2013

@raza

tato dr je v TO nova, predtym bola v Partizanskom, teraz ma uz vlastnu ambulanciu, boli sme uz aj tam...
MUDr. Jana Tomášiková
http://vysetrenie.zoznam.sk/ambulancia/5712/mud...

simonka1304
autor
1. feb 2013

Prosim Ta,kde sa nachadza? Nevypadavaju Ti plomby? Necakas dlho na objednanie?

simonka1304
autor
2. feb 2013
dobros
3. feb 2013

@simonka1304 Ahoj, nachadza sa v TO, v meste oproti zel.stanici vpravo, nove budovy, je tam viac lekarov. Adresa M.Razusa 4843, Mudr. Tomasikova je ked vojdes za branu, tak budova vpravo na prizemi. Necakam dlho, ked si zavolam, da sa objednat aj do dvoch, troch dni, ked je urgent, este skor. Plomba mi este nevypadla, teraz prave postupne chodim na vymienanie amalganovych. Len mam 3 rocneho syna a male babo, tak to trochu trva🙂 objednat sa da 038 38 11 208, 0917 11 45 06. Drzim palce. Zuby to je kapitola sama osebe...

simonka1304
autor
3. feb 2013

@dobros Dakujem za odpoved,pojdem vyskusat...Pekny den Ti prajem.

dobros
3. feb 2013

Este jednu vec, ona je na priamu platbu, aby si vedela., ale ma rozumne ceny.. 😵

cabby88
11. feb 2013

Tiež odporúčam pani doktorku Tomášikovú 🙂 dnes som u nej bola,má prijateľné sumy a veľmi príjemný prístup 🙂
@simonka1304

george82
19. júl 2014

@mmonika
@mmonika ...tak to budte rada.U mna to je suflikant 1.TRIEDY.Manzelke robil zub,je tehotna2 HODINY POTOM,neskutocne bolesti,musela ist na pohotovost na porodnicu,aby jej dali nieco na ukludnenie,potom isla k jednemu nemenovanemu zubarovi ktory sa jej spytal ku komu chodi,hned musel zahresit ze uz je v ten den tretia co prisla od OTRUBNEHO a ze on musi opravovat jeho fuserinu a ked jej povedal,ze OTRUBNY jej dal do zuba arzen ktory sa tehotnym NESMIE davat,tak ju skoro porazilo.Na druhy hned rano si bola zobrat kartu.TAKZE OTRUBNY URCITE NIE!!!!!!!!!!!

dobros
25. júl 2014
123sona456
17. aug 2015

Moja skusenost s dr.Otrubnym je teda strasna...!!!!! Zbabral co sa dalo, odviedol katastrofalnu pracu-on aj laborantka pri vyrobe mostika! Hlavne ze si nechal zaplatit riadne prachy !! Aj som od neho odisla ! Moj novy zubar nemal slov , ked videl tu odflaknutu pracu. Skratka zbytocne vyhodene peniaze , neserioznost a neodbornost! Fušer a babrak !!!

123sona456
17. aug 2015

Zubar Otrubny fušer ktory len caka , kedy mu zaplatite a to jevsetko!! Ten by mal vratit diplom!! Neodbornost a neseriozne jednanie ked si dovolite reklamovat jeho pracu!! NEODPORUCAM NIKOMU!

lentilka46
24. okt 2015

Ahojte, tiež chodím k Dr. Otrubnému, a tiež ho plánujem zmeniť...čo hovoríte na Dr. Čaradského? aké máte skúsenosti? a ako je to uňho cenovo? ďakujem pekne 🙂

dommmii
10. dec 2015

MDDr. Otrubny ....uplne naj zubar, prístup, práca...velka spokojnost!!!!

sofia1989
16. feb 2016

Na pána Dr Otrubneho nemôžem nič povedať som rada pomohol Mesiac som mala bolesti chodila som nemenovanej zubárke A on mi to dal do poriadku

zuzanabartova
29. mar 2016

Ahojte,
môžem sa spýtať aké skúsenosti máte so zubárom Mokošom? čo si o ňom myslíte... či ste od neho neodišli a podobne ?... Lebo chcem od neho asi odísť . Len sa chcem poradiť.
Ďakujem .

sofia1989
29. mar 2016

No ako drastak jak hovedo keď som uneho bola tak mi nepomohol pomohol mi jediní zubar čo som mu vďačná to bol pán zubar otrubni

zuzanabartova
30. mar 2016

aha...ďakujem za radu. už som sa rozhodla že idem skúsiť inému.. lebo ani mne nepomohol a rozmýšlam že mi skor zle spravil ....

suldenka
30. mar 2016

Ked chcem aj ja zmenit zubara treba si ist po kartu ci si ju navzajom poslu postou?

sofia1989
30. mar 2016

Treba ísť tomu zubárovi ktorého chcete druhého A vypýtať si žiadanku že chcete chodiť knemu A potom pôjdete stým papierom tomu vášmu čo ste chodili A on vám dá kartu nie hneď ale za nejaký deň dva no aspoň mne dala nenechajte sa odradiť čo vám povie že za mesiac

daniela2603
7. sep 2017

Takže aktuálne MUDr.otrubny jeden milý,ochotný profesionálne správanie.momentalne neberie novych.chodim k nemu od začiatku a syn tiež.a to som riešila mostík,moje zuby a velaaa iného🙂objedná na presnú hodinu max.10min čakania.super organizácia a sestrička.. milá,usmiatach.ustretova.moj názor💃

123sona456
21. okt 2017

@daniela2603 prosim vas vy určite ste Otrubneho pribuzna! lebo veľa pacientov s ním má negatívne skúsenosti! jasne,milo sa správa-prečo nie ,ved mu ide o pacientov,ale odbornosť žiadna! kto chce len platiť a mať aj tak zuby v neporiadku ,tak takí môžu k nemu chodiť!!!!!!!!!!!!!!!!

123sona456
21. okt 2017

@dommmii ty tu asi stranduješ! Otrubný naj zubár? no naj-fušer leda tak!!!!

123sona456
21. okt 2017

@daniela2603 keby bol taký dobrý odborník ,robil by len v TO pretože by mal dosť a dosť pacientov a nechodil by aj robiť do Zlatých Moraviec !! je to véééľmi zlý odborník!! takže nezavádzajte tu ľudí!!!

ivka411
9. nov 2017

Taktiež vás veľmi prosím o radu,ku komu ísť?som zúfalá, prisťahovali sme sa sem s dcérkou a potrebujeme zubárku alebo zubára s ozaj ľudským prístupom.mám za sebou strašnú skúsenosť v Prešove strach obrovský z každej ambulancie teraz 😔

suldenka
9. nov 2017

Ja som spokojná s Melušom je síce súkromník ale spokojnosť.

daniela2603
7. dec 2017

123sona456 poznám x ľudí čo sú snim spokojný.kazdy máme iný názor.ziadne zavádzanie.ja som napísala svoj.😀