Poraďte dobrého zubára v Topoľčanoch

simonka1304
31. dec 2012

Surne hladam dobreho zubara v Topolcanoch,u ktoreho nemusim cakat mesiac na objednanie!

lentilka46
7. dec 2017

Baby, ja dom tiez ostala nakoniec u Otrubneho a tiez som spokojna..mily,ludsky pristup, vzdy mi vsetko vysvetlil, dokonca pri zakroku hovoril,co ide robit,aby som sa nebala 😅 nemozem nanho povedat jedine krive slovo, neviem,aki su ini zubari v meste, ale ja som rada,ze som ostala unho.

sofia1989
7. dec 2017

No ja chodím otrubnemu a ja na neho nemôžem krivé slovo povedať najlepší zubár žiadne čakanie dlho menila som dvoch no oproti nemu sa môžu schovať všetci jeden zlati milí zubár tu v To neni nad takého všetci nepríjemní arogantní drží a strašné agresívni a bolestivi

sofia1989
7. dec 2017

Neni som z Otrubni žiadna známa toľko fuserov tu je a agresívnych zubárov a drastakov a viac pitaju než on mne strašné pomohol aké som ja mala zuby čo mi dorobila pretim zubárka nečakám 3-4 dní na objednanie hneď berie než ostatní

05ada
2. feb 2018
Používateľ 05ada je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od 05ada.

Ktory detsky stomatolog je dobry v TO?
Prosim mamicky o skusenosti s malymi detmi 2-3roky.
Dakujem

sofia1989
3. feb 2018

@05ada mi chodíme otrubnenu ale už mám opsadene ale ma tam aj doktorku aj tá je dobrá milá spokojná som aj s ňou len treba ísť tam lebo už nemá veľa volneho

05ada
3. feb 2018
Používateľ 05ada je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od 05ada.

@sofia1989
dakujem za radu, pojdem sa spytat

sofia1989
4. feb 2018

@05ada lebo bola som tam tetu zahlasit a povedala že už tam nemá toho veľa treba ísť tam čo najskôr

yvik
31. aug 2018

@mmonika aj ste doplácali je súkromný či štátny?

thesiren
2. dec 2019

Ja som začala chodiť k MUDr. Otrubnému a poviem Vám, že úplne odbúral môj strach zo zubárov (a to som mala strach ozaj panický). Prístup aj práca na jednotku a ľutujem, že som k nemu nezačala chodiť už dávno. Až mi nejdú do hlavy niektoré príspevky o tom, aký je to nanič zubár. Ja som teda neskutočne spokojná.