Poraďte niečo na vybielenie zubov

vera55555
5. mar 2024

Dievčatá prosím poraďte niečo na vybielenie zubov (okrem zubára). Viem že nič úplne nevybieli, ale aspoň o jeden alebo 2 odtiene. Ďakujem za rady. A prosím len naozaj iba niečo s čím máte skúsenosti.

kataina
5. mar 2024

farba zubov závisí od minerálneho zloženia. Aj keby si si ich zodrala, budu mať svoju farbu. Môžeš si ich tými bieliacimi prostriedkami aj poškodiť
A mimochodom, tie žltšie zuby maju vraj lepšie mineralne zloženie

vera55555
autor
5. mar 2024

@kataina áno nehadam sa ale keďže pijem viac kávy a mám aj rada červené víno tak si myslím že dosť aj to ovplyvňuje. Viem ze som ich mala bielsie lebo vidím podľa plomby ktorá už je belsia než moje zuby preto chcem niečo skôr pastu ktorá by aspoň troška vybielila.

ajajaj00
5. mar 2024

crest pasiky

kristinka92
5. mar 2024

@vera55555 keď pijes veľa kávy a vina, skus dentálnu hygienu s pieskovanim, to zafarbenie môže zísť dole

lubkovaandrejka
6. mar 2024

@vera55555 ako ti radil niekto vyssie,dentalna s pieskovanim, ja tiez pijem vela kavy ale po hygiene su tie zuby fakt o dost belsie

mirage
6. mar 2024

@lubkovaandrejka
@kristinka92 mne to nezislo, tiez pijem 2-3 kavy denne, v zime cervene vino, po dent. hygiene a pieskovani rozdiel ziadny vo farbe. U mna zabralo len bielenie u zubara, ale bolelo to velmi.

lubkovaandrejka
6. mar 2024

@mirage fakt? A ako dlho ti pieskovali? Ja som isla raz inde na dentalnu ako bezne chodim a rozdiel pred a po nebol ziadny. Tak uz chodim len k tej jednej dentalnej hygienicke. 🙂 Hmmm. Ja pijem denne tak 4-5kav, ako kedy a tiez ich mam dost zafarbene. To by si mala pocuvat koment hygienicky, ale ona fakt robi,co moze, nech to je cim bielsie. Mierne mi pomohol bieliaci zubny puder s ciernym uhlim. Crest pasiky som pozerala na nete, recenzie na youtube, vyzeralo,ze pomaha,ale co ti ja viem. Bojim sa,ze si poskodim sklovinu, tak som si povedala,ze nebudem riskovat.😅