Poraďte očnú kliniku

ojedinelydruh
3. jan 2013

ahojte,viete mi niekto poradiť nejakú očnú kliniku? V lete min. roku som mala hlboký zápal rohovky a dnes mám jazvu na oku, čo mi zabraňuje vidieť. Chcela by som vedieť názor iných lekárov. ďakujem za skorú odpoveď🙂

bogierka
21. aug 2020

@hrehusa och, viac mam tych problemov☹ ani sa mi to nechce vsetko vypisovat, lebo to ma vsetko take specialne nazvy, ze ich ani neviem☹ preto potrebujem nejakych odbornikov, ktory sa na to pozru a povedia mi, ako sa bude postupovat. predsa len co som citala, tak uz sa operuje vacsinou laserovo, nie?

dom_evi
22. aug 2020

Kolko sa dopredu treba objednat pls? Vcera vecer som to akurat rozoberala s kamkou chcela by na to ist tak ci nahodou neviete casovy harmonogram 🙂🙂🙂

flofli
24. aug 2020

@dom_evi ahoj, tak to záleží od teba, či si už rozhodnutá pre operáciu a kedy by si sa chcela dať operovať. Treba si zavolať na danú očnú kliniku, kde chceš aby ťa operovali a s nimi to prebrať. Lebo aj tak budeš musieť ísť k ním najprv na konzultáciu, na vyšetrenia a potom bude nasledovať operácia. Ja čo som bola na operácií, tak som vypĺňala cez internet taký kontaktný formulár na ich webovej stránke a na základe toho ma kontaktovali a dohodli sme si termín stretnutia. Dohodli sme termín stretnutia, kde som zase vypĺňala taký formulár, aby sa o mne dozvedeli toho čo najviac a potom som podstúpila vstupné vyšetrenia, ktoré trvali nejaké tri hodiny a na základe nich vyhodnotili ako sa bude operovať a postupne ma začali pripravovať na operáciu. Takže asi takto v skratke🙂

dom_evi
26. aug 2020

@flofli ja nieee, nastastie nemam problem s ocami a pevne dufam, ze ani nikdy mat nebudem! To zistujem pre kamku, ktora je zufala z noseni okuliarov. Dakujem poviem jej to. A mohla by si mi este pls napisat, kde si operaciu absolvovala na ktorej ocnej klinike, lebo to isto bude chcet vediet.

flofli
26. aug 2020

@dom_evi jááááj prepáč, som to zle pochopila🙂 Neviem, či ti to zbytočne nebudem písať, keďže vôbec neviem z kade je tá tvoja kamarátka. Mala by si skôr pozrieť očné kliniky, ktoré má v blízkosti bydliska.

hrehusa
27. aug 2020

@bogierka áno, to máš pravdu, že teraz väčšinou oči operujú laserovo, ak to je možné...a z kade pochádzaš?...kde bývaš?...v okolí nemáš žiadnu očnú kliniku, kde by si sa išla spýtať na možné riešenia, keď máš viac tých problémov?...