Poraďte zubára bez zmluvy s poisťovňou kdekoľvek na Slovensku

ktohladanajde
5. dec 2012

ak poznáte zubára, ktorý nemá zmluvu s poisťovňou, napíšte mi prosím kontakt alebo aspoň meno.

do práce musím spraviť zoznam takých zubárov na slovensku a už som z toho zúfalý lebo to nikde neviem nájsť. ☹
ďakujem za pomoc, Peter

sissy27
5. dec 2012

@ktohladanajde MUDr. Šichman, ambulanciu má na Saratovskej... ale akože ak chceš komplet zoznam z celej SR, nebolo by lepšie sa obrátiť na nejakú inštitúciu? Napadá ma http://www.skzl.sk/ ale netuším, či disponujú týmito informáciami... alebo potom www.zzz.sk - tam si vyselektuj zubárov a máš ku každému aj napísané, s ktorými poisťovňami má / nemá zmluvu...

ktohladanajde
autor
5. dec 2012

Ďakujem!
to zzz mi velmi pomoze, a skusim i skzl

ranya
12. dec 2012

@sissy27 ten zubar nema zmluvu s nikym?

sissy27
12. dec 2012

@ranya nemá zmluvu so žiadnou zdravotnou poisťovňou, všetko robí len na úhradu v hotovosti, mám aj cenník.

lauri
12. dec 2012

@ktohladanajde Maria Rollerova, ordinaciu ma na Vysehradskej v Bratislave, kontakt si lahko najdes na internete. Nema zmluvu s poistovnami, vsetko za priamu uhradu.

ale teda neni mi jasne, naco taku informaciu potrebujes... to ako robis nejaky vyskum?

ranya
13. dec 2012

@sissy27 mozes poslat? ale je dobry vravis?

trish31
13. dec 2012

@ktohladanajde 90% zubarov na SVK nema zmluvu so ZP,chod na portale prezentujuce stomatologov a tam ich najdes,je tam vidiet ci ma zmluvu ci nie

nanyka
14. dec 2012

MUDr. Patrik Gabura, Bezručova 8, BA
a je výborný 🙂

a ani MUDr. Alexander Schill nemá zmluvy s poisťovňami

paradoxx222
19. aug 2014

Občania čo chodíte ku Patrikovi Gáburovi vás ujisťujem že len preto že je taký milunký chlapček a má rozpísané na stránkách aký je dokonalý a kade čo iné oblbujúce tak to som zožrala aj ja pokial nedošla pravda najavo,a to chodila som tam pár rôčkov a že reku som si myslela že on je uplná dokonalosť všade som ho ospevovala aj ked je drahý a že aké mám krásne zuby urobené biele plomby no krása,,,ale nejako som začala chodiť k nemu častejšie a častejšie a ak ked som niečo reklamovala stále si vzpýtal nehoráyne peniaze a som si myslela že ja som na vine asi""""" hahahaaa už muž mi vravel že kolko pôžičiek si ešte zoberieme a akolko donho ešte budeme vražať kedže už davno som mohla mať v ustach porcelan ,,,a ja už som nejaku dobu citila že to nie je ono ale stale som tomu nechcela veriť že by ryžovali ale prišlo velke sklamanie,ja viem že sa zuby kazia ale ja som na to nekaslala stale som tam bola aby som sa vyhla problemom so zubami a mna zacali boliet zuby viac a viac a mne povedal Gabura ze všetko mám ok asi formu hrál"a sestrička mi povedala že som precitlivelá no bolesti neustupovali a tak som šla inému zubárovi že čo sa deje a poviem vám ludia sklamanie pootváral mi zuby a všade kazy ja som tomu neverila nafotil mi to zrkadlom ukázal a naozaj mne až do plaču bolo a Gabura mi bral nerv a stale ma bolel zub že to prejde a druhý zubár otvoril objavil dalši kanalik neošetrený a neočistené poriadne priam mi to tam hnilo a teraz som o ten zub prišla vdaka super Gaburovi a ide o tom že za pán Gábura mi robil zuby a behom dvoch týždnov druhý zubar a zaujimave je že mi povedal že za tak krátku dobu sa take velke kazy neurobia no JEDNO VELKE SKLAMANIE A TAK SOM MU VERILA FUšERáK VED JEMU SA TO VRATI

paradoxx222
19. aug 2014

EšTE DODATOK K PREDOšLEJ SPRáVE moc ma to mrzí že som to musela napisať aj ked som sa tomu výhýbala ale si neviete predstaviť že ledva zarobíte korunu a nahadyala som to do Gáburu lebo som si myslela že tam to bude najlepšie síce drahé ale budem šťastná Ano z vonku mi zuby vyzerali super biele krásne ale všetko nechal vo vnútri kazy ,,,keby som nemala tie bolesti by som neyistila pravdu v krátkom čase ved ešte si vravim že čo si namýšlam ale nie kým to sami nevidíte ..teraz hadzem prachy inde aby mi dali zuby dokopy a napadlo ma že načo som chodila zubárovi ved takto zuby som si mohla nechať pokaziť aj sama takže vám dakujem pan Patrik Gábura dufám že už máte za tie prachy vynovenú ordináciu televízor čakáren a neviem čo ešte vela štastia

paradoxx222
19. aug 2014

a poznám viac ludí čo chodili ku Gáburovi ale boja sa napísať za čo za pravdu?ak to máte nafotené a dokaz v krátkom čase a to mám tak čoho sa mám báť mal by mi prachy vratiť hajzel

kiwinetta
13. jan 2016

No ďakujem za info. Po tomto čo som prečítala iste k nemu nejdem. Totiž zomrel mi zubár pán Mudr. Knor a neviem akým zázrakom sa moja karta teda všetky karty po tomto Mudr. dostali ku Gaburovi. Teraz stojí otázka či ostať či ísť preč. Odpoveď je jasná. I keď som už bola rozhodnutá že pôjdem preč toto ma len utvrdilo. 😢