Poraďte zubára v Bardejove

ludkaj100
14. jan 2017

Dobrý deň, chodím k zubárke Kataníkovej ale niesom s ňou spokojná. Prosím Vás odporučte mi iného zubára kde by som si mohla dať kartu. Ďakujem pekne 🙂

krevetka
14. jan 2017

Mozes napisat, preco s nou nie si spokojna? Chystam sa ku nej prejsť . Vďaka

ludkaj100
autor
14. jan 2017

@krevetka Neodporucam.. Kazdy zub ktory mi spravila a to nie za male peniaze tak po case ma zacal boliet alebo sa mi z neho odstiepilo.. V pondelok som bola pri nej rozvrtala mi zub, dala vypln.. Vsetko to trvalo 5 minut.. Dnes som musela ist na pohotovost lebo bolest bola neznesitelna.. Tam mi zubarka povedala ze mam zapaleny nerv a ze ako je to mozne ze to tak odflakla.. A to sa mi stalo uz viac krat.. A ty k akemu chodis ze prechadzas k nej?

katka119
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ludkaj100
autor
14. jan 2017

@katka119 a berie aj novych pacientov? Lebo viem ze macka odporuca vela ludi.. Ale asi som citala recenzie na jeho otca.. A keby som sa mohla spytat cca kolko stoja ukony ako plomba biela? Dakujem pekne 🙂

katka119
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ludkaj100
autor
14. jan 2017

@katka119 tak to neberie vela.. Ta katanikova berie ovela viac a spokojnost ziadna.. A este jedna otazocka ku ktoremu synovi chodite ? 🙂

katka119
14. jan 2017

Tomu najmladsiemu Oskarovi. Ale ja som uz bola pri vsetkych troch chodim tam uz viac rokov.

katka119
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
adriana1104
14. jan 2017

Ja ti odporúčam Dr. Gurskeho. Super robota=super prístup. Ja som sa bála ísť k zubárovi ( zle predošlé skúsenosti) v roku myslim 2005 som chodila skoro rok k nemu , všetko my dal do poriadku. Odvtedy mám pokoj, všetko drží ako má.😉

ludkaj100
autor
14. jan 2017

@katka119 tak to ju mohol aj viac naucit 🙂

@adriana1104 a ten gursky berie novych pacientov??

adriana1104
14. jan 2017

@ludkaj100 myslím, že berie. Viem, že ráno ma hodinku na súrne prípady, skús sa tam vtedy zastaviť, poprípade predom zavolať. Číslo nájdeš na nete.

ludkaj100
autor
14. jan 2017

@adriana1104 skusim.. Dakujem za odporucanie 🙂 lebo mne ide hlavne o to aby ked mi uz nejaky zub urobi a zaplatim si za to tak aby som ho do pol roka nemusela robit zas ako pri katanikovej.. A cenove je na tom ako gursky?

adriana1104
14. jan 2017

Ja ako som ti písala, dlhšiu dobu mám pokoj s opravou zubou, ale čo viem čo brat teraz bol tak oklo 35 eur platil. Myslím, že tak ako u všetkých zubárov.

krevetka
19. jan 2017

@ludkaj100 ja som bola v zahranici a teraz hladam zubara doma. Dobre vediet to o Katanikovej. Dakujem pekne.

ludkaj100
autor
19. jan 2017

@krevetka nemas za co 😉

gabsy
25. mar 2020

Ahojte, obnovujem tému. Hľadám normálneho zubára buď priamo v BJ alebo v okolí, cenovo prístupný, s tým, že na termín nemusím čakať veľmi dlho (chodíme ku Kataníkovej, no objednáva tak o 4 mesiace, čo je velmi dlho a ak náhodou nestíham termín, tak ďalšie objednanie zasa o 4 mesiace) a samozrejme aby bol dobrý.

veronika139
7. dec 2020

@gabsy tiez chodíme ku katanikovej a tiez velmi zlá skúsenosť nikdy sa tam dostať nedá zbytocne vela karty nabrala a teraz to nestíha a ta jej praca je na nic . Tiez by som potrebovala odporučiť lepšieho zubára

maj14
26. feb 2022

Prosím zháňam dobrého, milého zubára. Keďže mám dosť strach. A trosku aj cenovo prijateľný 🙂ďakujem veľmi pekne

maj14
26. feb 2022

A ešte keď sa môžem spýtať. Moja známa mi odporúčala zubného lekára Predmerskeho. Náhodou nemáte s nim skúsenosti, aký má prístup a tak? Ďakujem pekne 🙂

lark
26. jún 2023

Viem, že je to už stará téma ale tiež rozmýšľam o tom, že prejdem s celou rodinou od Kataníkovej, nie som s ňou spokojná, opravila mi odštiepený zub ako lastovička hniezdo a po 3 mesiacoch plomba odpadla. Poraďte prosím prijateľného zubára, hlavne niekoho kto berie nových pacientov a má ľudský prístup.