Poškodené vlasy po žehlení

barborina2015
13. feb 2021

Dobrý deň, chcela by som vás poprosiť o radu...od narodenia som mala husté kučerové vlasy, potom som si začala vlasy zehlit so žehličkou s keratinon...teraz už nemám ani kučery, ani rovné ani vlnite...vyzerajú skôr ako dredy a sú veľmi poškodené...viete poradiť niečo na obnovu kucier a kvality vlasov...veľmi pekne ďakujem

tetaandulkova
13. feb 2021

za mňa olaplex 🙂 Nemám síce kučeravé, ale ich kvalita je po použití viditeľnejšia

kikuska872
13. feb 2021

Ja sa už nejaký čas venujem curly metode. Odporúčam naštudovať a vyskúšať. Po pol roku sú moje vlasy ( mám ich tiež dosť husté a kučerave boli suché, koncer rozštiepene, za každým problém rozčesat, zničené od žehličky a farbieb ) na nespoznanie sú teraz , škoda že som s tým nazačala skôr .... 🥰

wetsel
13. feb 2021

Olaplex je super, len tá cena u kaderníčka nie je najpríjemnejšia, ale tak raz za čas takéto ošetrenie je fajn 🙂

majamat
13. feb 2021

@barborina2015 cg metodu

marlent
13. feb 2021

Ostrihat..
Viem.sama na sebe uz ani nerastli strihavala som konce lebo ved som chcela dlhe vlasy vzdy ppdrastli o par mm a koniec znovene rovnako...ziadne kury balzamy masky nic...
Pred rokom a pol cca som sa dala ostrihat tak ze mi ledva dociahli do gumicky na cop...teraz su po pas...
Zejlim vynimocne nemam naladu to zehlit...
Cg metoda za mna vobec nie...
Kazde vlasy su ine to tazko

barborina2015
autor
13. feb 2021

Ďakujem pekne za rady 🙂

majamat
14. feb 2021

@marlent preco za teba cg nie? som len zvedava. ako chapem, ez ej to anrocne a je narocne prist na to, co vlasy potrebuju. to je podla mna snad jediny problem. no mne sa vlemi zlepsili vlasy.

marlent
14. feb 2021

@majamat mne vsetky veci co si bez parabenov a bez bez bez strasne susia vlasy...
Plus teda sa mi strasne kudlili ze problem s rozcesavanim ja mam ale teda velmi velmi velmi huste vlasy skoro az ako cernoske vlasy 🙂

majamat
14. feb 2021

@marlent pri cg sa moc nerozcesavaju, aj si vobec necesem, je fakt, ze take nemam. mne sa tiez motali,a j dcere, ale to bolo prechodne obdobie, vydrzali sme a z je to ine. no dcere som jedno obdobie rozdelovala pramienky pri umyvani a aj teda cez den som sa jej musela obcas pohrat s vlasami.

majamat
14. feb 2021

@marlent ja som mala prave vlemi vysusene vlasy mimo cg. normalne to aj an foto vidno