Používanie nosového filtra pri alergickej nádche

lillieen77
12. máj 2015

Ahojte, pouziva niekto s alergickou nadchou nosove filtre?...a pomohli Vam? ...uz rok trpim alergickou nadchou a som z toho uz niekedy na nervy. Stale upchaty nos, nespavost, bolenie hlavy atd. Ved to poznate. Preto by som sa Vas rada opytala, ci niektora z Vas tieto filtre pouziva a ci naozaj pomahaju, alebo su to vyhodene peniaze. Dakujem za kazdu odpoved 🙂

grettka
12. máj 2015

Uvazovala som o nich uz davnejsie, ale neviem si predstavit mat v nose cudzi predmet. 😀 Ono to trochu vyzera ako piercing, tak to ma odradilo, radsej v sezone vydrzim par tyzdnov na liekoch a kvapkach do oci.
Nemam alergiu kontinualne cely rok, mam obdobia ked je slabsia/silnejsia.

belllinka
12. máj 2015

@lillieen77 lieky beries nejake?

bielavila
12. máj 2015

co je to ten nosovy filter? ja som silna alergicka, ale kojim tak nic nemozem brat, za cisty nos a den bez kychania dam miliony 🙂

grettka
12. máj 2015
bielavila
12. máj 2015

@grettka vdaka 🙂

bielavila
12. máj 2015

vyzera to fajn az na to, ze to asi bude vidno, ze tam nieco mam ci?

pribinak
12. máj 2015

Či to vyzerá ako pirsing by bol asi ten najmenší problem. Mna by zaujimalo ci to deti su ochotne nosiť, ci to dobre tolerujú a nemajú pocit cudzieho telesa v nose?
Ak máte skúsenosti, sem s nimi. Ďakujem

jeennyv
12. máj 2015

@lillieen77 ja mam problemy s nosom a momentalne ficim na sterimare na kazdodennu hygienu nosa, zaklopkat vyhovuje mi a maju niekolko druhov aj s medou, manganou a inymi stopovymi prvkami na rozne problemy.....

belllinka
13. máj 2015

@jeennyv morska voda je na alergicku nadchu uplne o nicom

lillieen77
autor
13. máj 2015

@belllinka ano,aj lieky aj sprej do nosa. Niekedy mam celkom dobre dni, ale niekedy je to hrozne, nemozem koli upchatemu nosu ani spavat... a ako pises, morska voda je fajn na precistenie nosa, ale proti alergenom neuchrani :( Kukala som na nete, co by mi mohlo pomoct a natrafila som na tieto filtre. Ale su celkom drahe, tak preto sa chcem poradit, ci to pomaha 🙂