Prdíte pred chlapmi?

Poradite prdite pred chlapmi lebo mna strasne duje boli brucho tak prdim a jemu to dost vadi neda sa to zastavit co s tym
zajkka
17. okt 2013
@zita19 si normálna?akože ked matky nerozprávajú s deťmi o prde,nikdy sa im s ničím nezdoveria?si psychológ,že má ideš učiť?moj syn uz má 17 rokov a o sexuálnej výchove som ho neučila,kedže ako vravíš som nerozpravala s ním o prde
sorciera24
17. okt 2013
@nativanativa mne sa najlepsie prdi v polohe horizontalnej....takze az ked pojdem spat 😉 😃 .....ja si neviem predstavit, ze by som celu noc vkuse z postele behala......
sorciera24
17. okt 2013
@zajkka tvoj syn ma 17r. a ty mas 26?
zajkka
17. okt 2013
@sorciera24 mám to zle vyplnené......mám 36....syn 17
nativanativa
17. okt 2013
@sorciera24 a mne barzjak , jak sa nastavim , tak sa vyprdim ... ked kojim mojho syna , ten si lubi poprdet tiez , nohu zdvihne a potom si este aj povzdychne - ze jak dobre som si pukol , asi tak 😃 😃 😃
cat
17. okt 2013
ááno prdím!!! jak hovado, a čo? 😃 keď so mnou chlap prežil 2 porody na operačke a aj x chemoterapií, plyny ho už fakt že nerozhodia 😎 šak načo sú okná, aby sa vyvetralo, nie? 😃
zajkka
17. okt 2013
@sorciera24 to mi je ľúto,že musel zachraňovať pri grcaní 😞
nativanativa
17. okt 2013
@cat konecna , si zabila !!!! 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 sa tu suuuulam uplne
zita19
17. okt 2013
@cat vitaj v skupine radostne prdkajucich!!!
zita19
17. okt 2013
@zajkka Dobre nebavite sa o prdoch a neprdi pred Tebou. Ale neprdi v skole, v aotobuse, pred kamaratmi.. Hadam tomu neveris?!
sorciera24
17. okt 2013
@zajkka nemusi ti to byt luto....aj take veci sa napr. v tehotenstve (ci pri virozach stavaju) a pomohol mi, ja som rada, urobila by som to pre neho tiez.....to nie je polutovaniahodne....to je nas intimny vztah....
daneso
17. okt 2013
@cat jej Katka vitaj toto je super téma ja sa nej štím aj v robote dnes som zasiahla monitor aj s kavou a vločkami 😃 😃 😃 😃
kiwi82
17. okt 2013
Baby, pamatáte si na ten seriál tv joj Aféry? tam sa raz riešil taký prípad, že žena sa s mužom chcela rozviesť pre prdenie. a to je normálne že diagnoza sa to volá meteorizmus 🙂
nativanativa
17. okt 2013
@kiwi82 to ano , je to vlastne " choroba " , ze vraj to ma aj niekolko urovni ,,,, myslim teda nieco take ako slabe stredne a silne
tak ale co uz s tymi nasimi crevami , ked musis tak musis , hadam si nenecham bok vyvalit
daneso
17. okt 2013
@nativanativa hej hej uz som tu sponinala film fantozzi a diagnoza hyperventilacione destinare 😃 😃
zita19
17. okt 2013
@daneso Mas to bobre, ze v robote. Ja som sa nevedel docka, ze kam to doslo.. A este som sa musela ist trapit na anglinu, potom na postu. No uz ma abstak chytal, aj som sa bala ze zakape. Ale drzi si to jasnu liniu. My co si robime pernamentne prdele zo vsetkeho, aj z prdu versus smutne decentacky s ventilkom na vypustanie traviacich plynov, ktore sa tu idu z toho pokakat 😃 😃 😃
nativanativa
17. okt 2013
@daneso mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm snih necekat na itali 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
zajkka
17. okt 2013
@sorciera24 a ako sa dá zachraňovať pri grcaní?držal ti hlavu?a si mu vďačná?
sorciera24
17. okt 2013
@zajkka stal pri mne, pomahal mi vstat a pod. ....a ano som mu vdacna........ci vy vdacnost taku doma mozno enpoznate.....ja dakujem prirodzene aj za pomoc od mojho muza.....
zita19
17. okt 2013
@kiwi82 No hej chorobne naduvanie je diagnoza, Ale tu sa zacalo o takych veselych zaskodnikoch 😃
daneso
17. okt 2013
@zita19 my sa doma naviac šúlame ked ideme spat vsetci traja naraz a samozrejme niekto Pustí náhodou TIŠANA zákerného a potom to zvalujeme jednen na druhého 😃 😃 a kto pojde otvorit okno 😃
zajkka
17. okt 2013
@sorciera24 musí sa s tebou dost narobiť..... Aby mu z toho po čase nazašvitorilo....Áno,ďakujeme si,rozumieme si,ale pri grcaní moj chlap nebýva a čakala som aj dvojičky,vst´vala som sama,ale pomáha mi pri iných veciach a dost
zita19
17. okt 2013
@zajkka Este si asi poradne negrcala.
Ked nevies ci sa mas k mise otocit ritou alebo hubou. Ked Ti nekto medzi nohy na hajzli zastrci vedro a nosi z kupelne vlhke uteraky, a ty nevies ci je lepsie s s nimi utriet tvar od grcancov alebo vystipany zadok. Tak ten clovek ta zachranil. Pri grcani a kakani
zajkka
17. okt 2013
@zita19 bože prepááááač ,naozaj sorry fakt hroznééééé
sorciera24
17. okt 2013
@zajkka nemusi.....chce.......to je rozdiel......a co ekd si cakala dvojicky, co to s tym ma? ked raz budes grcat tak, ze sa ani nepostavis z postele, dufam, ze sa ti pan manzel podobne postavi chrbtom......a ked budete mat napr. 70 rokov a jeden z vas bude nevladny, znamena, ze ho neobriadis a povies mu:" ved to je tvoja intimna zalezitost?" .....to hadam nie......
hm...tak co? vtedy sa mu otocis chrbtom, alebo on tebe?
nativanativa
17. okt 2013
@sharlotta ty ic uz a vriiiskaj a prd v porodnici , uz si trapna , ze 40 tyzden tehotenstva 😃 😃 😃 😃
zajkka
17. okt 2013
Čakala som dvojičky a bola som na vozíku 1 a 1/2 mesaca,staral sa on.....je zubár a myslím si,že jemu sa nehnusí nič....mám to odskúšané za tie roky
sorciera24
17. okt 2013
@zajkka no tak? co ta tu potom prekvapuje, ze sa aj o nas muz postara ci my o neho?......ci pri grcani ci pri hocicom.....
beata88
17. okt 2013
Som si nikdy nemyslela ze sa da zapisat strnast stran o prdeni 😃DD omg 😃
nativanativa
17. okt 2013
@beata88 a kolko ich tu este bude , len teraz je tu nejak mrtvo , asi vsetci prdia do duchen 😃

Začni písať odpoveď...

Odošli