Prečo ma bolí koleno, keď robím drepy?

39zlatusik
11. dec 2020

ahojte pri cviceni hlavne ked robim drepy ma boly prave koleno neviete mi poradit preco?

lellla
11. dec 2020

@39zlatusikna bolia obe kolena ale pre to lebo mám artrozu jabĺčka ....ale môže to byť zmenou váhy napríklad,zlým cvičením,presilenim,všetko možné

majamat
11. dec 2020

kludne to moze byt len pretazenie. ak si necvicila a zacala si, koleno bolo jednostranne zatazovane, nespravnatechnika, vyssia vaha. a teda moze to byt aj problem s opotrebenim, ci ina porucha.
drepy mozu velmi zatazovat kolena.
neviem ako velmi ta to boli,a le ak to vyprovokovalo len cvicenie a da sa s tym fungovat, dopraj kolenu kludovy rezim a pripadne len velmi lahke cviky - skor na rozhybanie a to posediacky. ak to je velmi, tak k dr.

39zlatusik
autor
11. dec 2020

@majamat dakujem za radu aj som si mislela ze nespravna technika ale da sa to vidrzat

ibrunova
11. dec 2020

A najprv sa rozcvič, pokrúť kolenami a tak. Časom ťa nebude nič bolieť.

bundicka223
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lellla
11. dec 2020

@bundicka223 môže to byť zlým dýchaním...veľa ľudí nevie dýchať ...treba si fakt naštudovať aj úplne banálne veci 😂viem o čom hovorím

bundicka223
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
gabci_gabca
11. dec 2020

Ono ide aj o to ako tie drepy robíš. Veľakrát keď sa nerobia správne tak sú takéto bolesti, aj mňa to bolelo, ale už som na to došla, tréner mi ukázal čo a jak a už nemám problém 🙂

asod
6. mar 2023

@39zlatusik
Wau ta gramatika ti nejde.