Prečo ma lekárka poslala na sono prsníkov?

18. okt 2023

Baby, prosím vás možno panikárim zbytočne ale chcem sa opýtať, mešká mi ms a tak som išla ku ženskej myslela som, že mi dá vyvolávacku ale nedala a poslala ma na sono prsníkov prečo??

veronikaszabova
18. okt 2023

Preventivka?

mk1111111111
18. okt 2023

Pre mna nepochopitelne. Preco si sa nespytala?

kvetinka75
18. okt 2023

@mk1111111111 ja tiež žasnem. Ako mi môžeme vedieť aké má myšlienkové pochody jej gynekologička. To je fakt taký problém sa spýtať keď už tam je?

kacena4
18. okt 2023

v ramci prevencie

tehotna40
18. okt 2023

Po prvé to si sa mala spýtať jej a po druhé kedy si bola naposledy ja sono prsníkov ? Neposlala ta tam len preventívne? Ma sa chodiť každé dva roky normálne, pri problémoch a mutaciach každý rok.

evkamotka
18. okt 2023

Chodi sa na sono ako preventivka, asi si vsimla, ze uz ubehli dva roky a mas ist

babulkomale
18. okt 2023

Myslim, ze k financnej gramotnosti na skolach by som pridala aj zdravovedu a komunikaciu s lekarmi.

kvetinka75
18. okt 2023

@babulkomale ono stačí niekedy v škole aj počúvať a nie iba presedieť. Aspoň teda moja dcéra mala na zš biologiu, kde im takéto veci vysvetlovali a aj to, že žena chodí ku gynekologovi a má chodiť pravidelne na preventívky. Doma sa už pýtala podrobnejšie, tak informácie dostala. Ja neviem ako tie ženy niektoré žijú. Či ani doma nekomunikujú s rodičmi? Mňa prekvapuje, že dospelá žena napíše - bola som u dr. a dal mi toto, poslal ma tam a tam a otázka Prečo? To je fakt taký problém spýtať sa rovno jeho?

babulkomale
18. okt 2023

@kvetinka75 ja som odmalicka citala vsetko co mi prislo pod ruku, zdravie, pedagogika, psychologia, biologia, geografia, sociologia....takze ja toto absolutne nechapem v dobe informacneho pretlaku.

kvetinka75
18. okt 2023

@babulkomale lenže máš aj taký,, informačný pretlak,, ako TV - slovenské seriály, reality show a pod. Ak človek na tom fičí, tak má iné informácie

lenka2710
18. okt 2023

Na sono sa chodí každé dva roky, bola si??

babulkomale
18. okt 2023

@kvetinka75 aha, tak to ja za informacie nepovazujem. To je zrejme kategoria "zabava".

kvetinka75
18. okt 2023

@babulkomale tak to ani ja, ale dosť ľudí to sleduje a inak si neviem vysvetliť ,,výpadok,, zdravého rozumu v bežnom živote

autor
18. okt 2023

@evkamotka ďakujem krásne tak som sa asi zbytočne stresovala... Len ma to tak zobralo že mi nedala tu vyvolavacka keďže mi meškajú uz dlho

autor
19. okt 2023

@lenka2710 nie nebola. Teraz pôjdem prvý krát lenže termín mám až o týždeň.. a to do vtedy vlastne mám čakať či mi príde ms, alebo nie.. vraj výsledky mám potom hodiť ženskej do schránky.. lenže som trošku v stresoch z toho už mi to mešká 20dni 😪 Ženská má len pozrela, povedala že nevidí tam cystu a tým to haslo.. myslela som, že mi dá hneď vyvolavacku...