Predĺženie vlasov - skúsenosti a názory

romanell
21. dec 2015

Dobrý večer žienky, veľmi rada by som počula vaše názory, alebo skúsenosti na predlžovanie vlasov - akou metódou je to najlepšie, aky typ vláskov, a kolko prameňov, kedže moje vlasy su dosť riedke .. budem vďačná , ak sa ozvete 😉

jeennyv
21. dec 2015

@romanell ak mas dost riedke vlasky ja by som kruzkovou metodou - micro ring metoda nevolila, moja kadernicka to mala a za prve vidno to velmi a potom je to dost smiesne ze si spravis uces a tie spoje ti vidno.... volila by som keratin alebo inu nadpajaciu metodu, ale musis si uvedomit, ze hociaka metoda aj ked ti ju urobi najlepsi kadernik ti aj to malo co mas na hlave ponici...a potom len zostrihat, ved ked ocekujes nase celebritky, uvidis ako su potom zostrihane ked si daju oddych a odpoja vlasy...potom kadernik je dalsia kapitola, lebo podla toho ake mas vlasy treba upravit ci dofarbit umele, pripojit atd, a ked v tom nie je dobry tak to znici cely efekt...ja poznam nadpajanie, ale som napr. proti nemu, lebo na efekt je to super, ale nikto ti potom realne neukaze ako ten vlas vyzera ked sa to da dole alebo ked ta starostlivost o nadpojene vlasy nie je tip top...

sissy27
21. dec 2015

@romanell žiadnou... ak máš jemné riedke vlasy, tak je to pre ne zbytočná záťaž a zničíš aj to málo, čo máš...

pupavka123
22. dec 2015

@romanell Pocula som o metode TV Stripe-alebo tak nejako,skus mrk do Googlu

tatranka321
27. jan 2016
Používateľ tatranka321 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od tatranka321.

@romanell ahoj, ja poznam napr. metodu Speed Tape. pracuje sa s prirodnymi vlasmi o dlzke 45 cm, pouziva sa remover. kurz som absolvovala cez myslim dost znamu vzdelavaciu agenturu amosk v BA.

baaambulkaa
27. jan 2016

ja som mala micro ringy, ale poviem ti pravdu, už nikdy by som si vlasy nedala predĺžiť, žiadnou metódou....mala som to takmer 2 roky, starala som sa o vlasy ako som najlepšie vedela a mohla, no keď mi ich dali dole, rozplakala som sa....príšerne to zničí a oslabí vlasy, hoci ti budú tvrdiť že nie, tak áno, zničí.....radšej investuj do svojich vlasov, nabudúce by som to urobila už tak, a teraz som mohla mať krásne svoje vlasy 🙂