Predmenštruačný syndróm a vplyv na náš organizmus

kate1616
28. dec 2014

Mamičky aj vy ste tak výbušné a neovládateľné ako ja keď máte PMS? Mojim najväčším a najvážnejším problémom počas tých dní je nervozita,nepokoj,labilná nálada. Moj manžel a deti trpia so mnou a mna to mrzí ☹ Vie ma vytočiť všetko a všetci z minúty na minútu. Hormóny ma priam ovládnu. Taktiež mám 3-4 dni pred nafuknuté brucho,chuť na sladké a bolesti v podbrušku, ale toto je najhoršie. Pred pôrodmi som to nemala. Prišlo to až po pôrode. ☹

ssussie
29. dec 2014

😀 joooj baby, ved sme zeny s plnou hormonalnou vybavou 🙂 u mna tiez aj ovu aj pms - sama by som od seba utiekla, alebo sa opila pod obraz bozi, aby mi hlava nefungovala... Dnes urval aj ten moj ... Nemyslim, ze konflikty su vtedy vymyslene, len veci, ktore raciom v inych dnoch utlacis, pocas pms vyplavu v takej intenzite, ze pridu hadky 🙂

sunshineka
29. dec 2014

@kate1616 mna najviac stve vnutorny nepokoj,nervozita,ktoru neviem ovladat.nastve ma uplne vsetko.ale co je sranda,ked som brala HAK,tak som skoro vobec nemavala PMS.

kate1616
autor
29. dec 2014

@sunshineka presne mam to iste čo ty. Akoby si to napísala za mna ... Vystihla si to

adrioska
29. dec 2014

@sunshineka presne tak aj ja....