Prejavy tetánie

lajka65
18. feb 2022

Ahojte.mam všetky vys.za sebou,od mr mozgu,CT hlavy,endokr.mr krčnej.....mám stavy vám opíšem.z ničoho nič mi začne tŕpnuť temeno hlavy ,potom to prejde na zátylok.zacne sa mi točiť v hlave....únava neskutočná....môže sa takto prejavovať tetania?akoby pocit sťahovania kože na hlave ,ja neviem ako to mám vysvetliť,trvá to 15 minút,niekedy hodinu a prejde to.....máte to niekto podobne?a bola som aj na emg a vyšla mi tetania.

lajka65
autor
18. feb 2022

@lajka65 pred troma dňami som prestala asi po polroku užívať každý večer neurol 0,25 mg ...mozu to byť aj abstinenčné príznaky?

luccija
18. feb 2022

@lajka65 môže to byť aj z vysadenia lieku, ale presne tak sa mi prejavila tetania, akoby mi hlavu dali do zveráku.Mne prvé týždne najviac pomohol 3x denne ukldnovak od neurologicky plus magnosolv

lajka65
autor
18. feb 2022

@luccija aký ukludnovak ak môžem vedieť.nechcem veľmi brat neurolam doma aj lexaurin ale chcela by som to zvládnuť bez tých liekov ...a zasa...tie stavy cez deň ako som písala som mala aj keď som večer vzala neurol a cez deň som ho nebrala.moze byť že cez deň mi chýbal a že preto som mala tie stavy?

98
18. feb 2022

Mne roky nevedi co... az ma tak seklo, ze som sa nevedela skoro hybat... aulin, nimesil od bolesti, dorsiflex na uvolnenie svalov mi davali a teraz fakcim len na Magnerote 🙂

allie458
18. feb 2022

Ano moze sa tak prejavovat vysadenie neurolu. Je to v pribalovom letaku napisane ze náhle ukončenie liečby môže vyvolať abstinenčné príznaky ako bolesti hlavy, necitlivosť a brnenie končatín.

zabka79
18. feb 2022

@lajka65 ahoj. Pises o mne? Mam presne tieto stavy. Z nicoho nic mi strpne zatykol taky tlak na temene. A zatmenie pred ocami taha ma k zemi.pocitna odpadnutie.trva to od10 sekund po 2 minuty. Hlaca sa mi tocieva aj tyzden iba tak jemne. Este som s tym u doktora nebola. Uzivam denne magnerot. Brala som neurol 1,5 roka 5 rokov dozadu a po vysadeni som nic. Asi je to individualne.

neson123
18. feb 2022

.

lajka65
autor
18. feb 2022

@allie458 hej chápem ...ale žeby mi tak bolo cez deň keďže som to brala len večer? Tak isto mi bolo aj keď som ho užívala každý večer ....teraz ho neuzivam 3 deň a furt mi tak je.....žeby mi chýbal cez deň?

lajka65
autor
18. feb 2022

@zabka79 tiež užívam Magnerot ráno aj večer ......asi tie stavy sa musím naučiť potláčať lebo zo začiatku som si myslela že sa zbláznim...

lajka65
autor
18. feb 2022

@zabka79 ako často si brala ten neurol ?

zabka79
19. feb 2022

@lajka65 je to velmi tazke. Vzdy si myslim ze nastala moja posledna hodina a premyslam co bude so synom. Kvoli tomu si neverim. Brala som xanax to je to iste 0,25 vzdy pred spanim.

keira13
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
iveta1616
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
denisaaairdacova
24. okt 2023

@lajka65 prosím vás a pomohlo vám neurol ?