Privrela som si palec do auta

anaj44
4. máj 2018

Dnes večer som si privrela palec navrukevdo autá celú von nespím ako ma boli môže byť zlomení či boli lebo som nešikovne😑

mijunik
4. máj 2018

Daj si na ten palec niečo studené, možno vrecúško s mrazenou zeleninou, ak máš. Ale obaľ to najprv do uteráka. Hádam by to mohlo stlmiť bolesť. Možno aj nejaký slabší liek od bolesti. No a ak to bude aj ráno bolieť, tak šup na pohotovosť, lekár bude vedieť viac. Verím, že to máš "len" kvalitne zmačknuté a preto to bolí. Želám Ti, aby si dokázala zaspať a nech Ťa to ráno už tak nebolí.

anaj44
autor
4. máj 2018

@mijunik ďakujem dúfam aj ja mám ictanovu masť a predtým asi dve hodiny som mávala vo vode s ľadom od bolesti nemôžem nič kojin😑

ukulela
5. máj 2018

@anaj44 maste môžeš od bolesti.

lubik87
5. máj 2018

@anaj44 samozrejme môžeš od bolesti paracetamol alebo na báze ibuprofénu..to sa dáva aj bábätkám ..jedna tableta neurobí nič a tebe pomôže

bosoriak
5. máj 2018

@anaj44 mne sa toto presne stalo ked mala najmladsia 6 tyzdnov. Zlomene som to nemala, ale bolelo to strasne. Pomohol mi ibuprofen, dala som si na noc, lebo to bolo neznesitelne. Tiez pomohlo znehybnit o vedlajsi prst obvazom a ruku dat nad uroven tela. Inak len vydrzat, ja si pamatam, ze som prvu noc doslova preplakala od bolesti.

Pomliazdenina je hnusna vec. Ak ti nepomahaju studene obklady, kasli na to, hlavne vyvysena poloha ruky. Mna to bolelo asi 3 dni velmi, potom to zacalo ustupovat. Inak ma to bolelo viac nez porod a zotavenie z neho, preto si to tak pamatam 🙂

Vela zdaru, nech to coskoro prestane boliet.

anaj44
autor
5. máj 2018

@bosoriak
@bosoriak juj presne chcvalabohu moj ma 9 xixi ttiež som si to prirovnala k porodu a je to horsie

mijunik
5. máj 2018

@anaj44 a ešte to tak bolí, či už to poľavilo? ☺️

anaj44
autor
5. máj 2018

@mijunik už to povolilo ale boli i tak a k tomu som sa cez deň pár krát buchla a malý chytil 😁😁

anaj44
autor
5. máj 2018
mijunik
6. máj 2018

@anaj44 teda riadne si si ten palec "vylepšila"... ale verím, že už to nebolí, akurát Ti bude musieť odrásť tá modrina... 🙂

anaj44
autor
7. máj 2018

@mijunik no teda ani prvý krát sa mi to stalo tak poriadne 😂už aj robiť môžem