Problém s výtokom po pôrodoch

fodorka
16. mar 2012

objasnim torksu tu moju otazocku.uz po prvom porode som zacala badat ze mavam viac vytok ...sem tam to bola aj nejaka infekcia preliecili sme ale aj vytok bol stale po druhom porode sa to opakuje...ja viem ze vytok mava kazda zena lenze aby som si musela menit slipovu vlozku 3x za den podla mna normalne nieje!co mi poradite?uz doktori mi davali vseliake masticky tabletky vsetko mozne nic☹ velmi ma to obtazuje!skusala som aj rosalgin a nic..este som pocula o nejakych inych slipovych vlozkach co su niecim napustene zeto pomaha...ak mate nejake rada budem velmi vdacna!!!

strapco13
16. mar 2012

@fodorka bolo by dobre preliecit aj parnera..mozno on je nositelom infekcie, ze si to tocite medzi sebou
a tie vlozky..asi myslis anionove vlozky..neviem o nioch vela, ale vraj tiez mozu pomoct

fodorka
autor
16. mar 2012

@strapco13 dakujem vyskusam.neviem pochybujem z epartner lebo fakt aj ked mame styk vsetko tak nikdy s anestalo zeby s aneumyl alebo podobne no neviem ☹ uz ma to trapi roky!

strapco13
16. mar 2012

@fodorka to nemusi byt o nedostatocnej hygiene..moze mat proste chronicky zapal aj on a teda darmo sa liecis ty, ked to znovu chytis od neho ...bolo by dobre zobrat mu ejakulat na kultivaciu ..pripadne mu spravit aj vyter z mandli..kedze aj odtial moze prist infekcia
a tebe dr robil ster? liecil ta podla citlivosti?
treba aj zistit ci nemas niekde v tele lozisko infekcie..zuby, mandle, prinosove dutiny..zie stomatochirurg a ORL lekar by ta mali vysetrit..ono ak mas niekde lozisko infekcie, tak sa to krvnou cestou moze prejavit aj takto
som ORL dr..a casto mi posielali na taketo vysetrenie pacientky aj gynekologovia, ked sa problem opakoval