Problém so stolicou

m0rty1337
22. dec 2020

Dobrý deň, chcel by som radu, pomoc no hocičo lebo už som zúfalý... Dlhší čas ma trápi riedka stolica... Nie je to úplne riadke, skôr taká kašovitá poprípade je to jeden celok ale len tak tak pokope... Áno, nieje to nič strašné, pre niekoho to je normálna vec, no mňa už unavuje pri utierani minúť polku záchodoveho papiera... Bolesti brucha nemám, proste ráno mi treba ísť na WC kde strávim pol hodinu, odídem ako tak vyprázdnený lenže po pol hodine utierania... Stále tam kúsok na papieri je... Nikdy sa mi ale nestalo, že by som mal takú stolicu poobede poprípade večer, vtedy je všetko za 5 minút vybavené... Problém je ten že nech robím čo robím, ráno mi stále treba ísť na veľkú... Čítal som, že ranná stolica taká býva... Uz som skúšal vynechať mlieko a nič, pijem dva tri litre vody denne, dokonca aj cvičím a ak to situácia dovolí tak idem aj von čiže životným štýlom to nebude... Možno to je tým že ma veľa veci rýchlo vystresuje a aj keď sú to banality... Každopádne viete mi prosím poradiť?

marcellka32
22. dec 2020

Probiotiká upravujú stolicu a baktérie v črevách (tie vhodné aj nevhodné)

tatranka4
23. dec 2020

Hilak?!

m0rty1337
autor
23. dec 2020

@tatranka4 hylak som skúšal len ak som mal moc veľkú hnačku, vtedy pomohol ale dlhodobo som ho nebral

m0rty1337
autor
23. dec 2020

@marcellka32 a viete mi nejaké konkrétne poradiť prosím?

marcellka32
23. dec 2020

@m0rty1337 hylak sú v podstate tiež probiotiká, ale dlhodobo neviem, z probiotik sú fajn biopron premium, probiofix, tie sa môžu dlhodobo, a prečistiť vnútro pitím aloe Vera aspoň 3 mesiace ráno a večer deci aloe, pomáha upravovať flóru v črevách, čistí orgány, je krajšia pleť, nechty, vlasy

tatranka4
24. dec 2020

@m0rty1337 tam mala teraz mala tiež problémy tak jej dr nasadila hylák, berie ho už týždeň , prípadne smecta

m0rty1337
autor
18. jan 2021

Tak po troch týždňoch perfektnej stolice, žiadnej bolesti brucha, sa to dneska vrátilo a to mi stačilo vstať raz na budík... Tak problém bude asi v tej nevyspatosti