Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Produkty a technolgie Nu Skin - Pharmanex

petralta
31. máj 2014

Ahojte 🙂 ,

rozhodla som sa otvorit diskusiu na tuto temu, kedze spokojnych uzivatelov produktov na Slovensku pribuda coraz viac. Podobna tema "Poznate Produkty NuSkin a pomohli vam?" je povazovana za otazku a kazdy do nej moze prispiet iba raz.

Ja som velmi rada, ze mi tieto vyrobky boli predstavene a odskusane na sebe v lete v roku 2011, vyriesilo sa mi mnoho zdravotnych a estetickych (vyzorovych) problemov. Kedze som na sebe vysledky pocitila a videla na sebe nielen ja sama, ale vsimlo si ich aj okolie a zacala som dostavat komplimenty aj od ludi, ktori ma az tak dobre nepoznali, rozhodla som sa vstupit do obchodu, aby som ich mohla predstavit a ponuknut aj ostatnym ludom, ktori potrebuju riesit podobne problemy, ako som mala ja.

Produkty, ktore pomohli mne:

LifePak -
je to moj najoblubenejsi produkt, vyslovene pre mna znamena balicek zivota. Po 2 mesiacoch sa mi upravil spanok, predtym mi casto trvalo aj hodinu, kym som zaspala a mavala som prerusovany spanok, rano som sa budievala unavena zo spanku, teraz zaspim hned a zobudim sa az rano. Citim, ze mam viac energie, poobede okolo medzi 14:00 -15:00 som skoro vzdy byvala pripravena si zdriemnut, teraz vydrzim cely den fungovat az do neskorych nocnych hodin. Zlepsila sa mi kvalita vlasov, vypadava ich ovela menej, maju viac lesku, rozziarila sa mi plet. Vyriesili sa mi zenske problemy, na ktore som mala predpisane hormonalne tabletky (s vedlajsimi ucinkami s rizikom tvorby krvnych zrazenin) 17 rokov. Uz takmer 3 roky ziadne hormony nepotrebujem. Zmizli mi traviace tazkosti. Roky som trpela na syndrom drazdiveho creva, co mi velmi zneprijemnovalo spolocensky zivot, odkedy som na LifePaku, ziadne priznaky sa mi doteraz neprejavili. (Podotykam, ze LifePak TREBA uzivat s jedlom, aby sa ucinne vstrebal, lebo obsahuje aj v tukoch rozpustne vitaminy a antioxidanty. Inak sa moze stat, ze bude "tazky" na zaludok.) Moje pociatocne skore na bioskeneri bolo 19 000, posledne meranie ukazalo 75 000.

ageLOC R² - pravidelne cvicievam a dost intenzivne, cviky, kamaratka, ktora je moj osobny trener, mi stale zvysuje zataze, lebo sa jej zda, ze ich zvladam nejako lahko. Kavu som zredukovala na minimum a uz je pre mna skor 'spolocenskym vyzitim k pokecu' ako nevyhnutnostou rannej preberacej rutiny. Tvar vyzera pevnejsie nez pred 3 rokmi, zmizli zacinajuce male vacky pod ocami. Zubna hygienicka mi povedala, ze oproti minulym rokom sa mi zlepsila kvalita dasien a zhojili sa mi drobne razstepy, kde mi planovali robit plastiku. Nocna cast je uzasny anti-vraskovy produkt zvnutra.

Tegreen - pomohol pri zhadzovani zopar kil.

Estera (momentalne na europskom trhu nie je k dispozicii) - produkt zamerany na zenske zdravie. Moj vek spada do Phase I (urcena pre zeny v plodnych rokoch). Menej znamy a uzivany, ale dostupny produkt v severnej Amerike, ale bola som zvedava, ci pomoze pri mesacnych zenskych problemoch a po mesiaci a pol som mohla konstatovat, ze neprijemne krce, pri ktorych mnohe zeny niekedy musia siahnut po tabletke od bolesti, aby mohli tych par dni fungovat aj v praci a v rodine, sa v skale bolesti od 1-10 (kde 10 znamena uplne muky) u mna z cisla 7 zredukovali niekde medzi 2-3. Citila som, ze aj stresy zacinam zvladat akosi viac v pohode. Plet - pekna, cista bez vyrazok. Zmiernuje zapaly, pomohla pri vnutornom uzivani aj pri ekzemoch aj pri akne.

Karotenoidovy dzus ( EU Jvi, inde g3) - zapijam nim LifePak. Moj maly 3-rocny syn ho uziva denne od 6-tich mesiacov, doteraz nebol chory s horuckou, maximalne soplik. Zrak ma ako sokol (na pravidelnych prehliadkach u ocneho prechadza na vybornu).

Kolostrum - zatial sme ho s malym uzivali na posilnenie imunity v chripkovom obdobi.

ageLOC Galvanic Spa with Gels - najlepsi nechirurgicky facelift, aky vobec existuje. ageLOC gely su to, co plet vycistia, vyzivia, pozdvihnu a zredukuju vrasky, tak ak si niekto zakupi pristroj a chce usetrit na ageLOC geloch a zakupi si napr. Sono gel, tak to rovno moze zabalit.

ageLOC Tru Face Essence Ultra (modre perlicky) - 'zamatove' serum na spevnenie pokozky tvare, najma v okoli oci a sanky.

Celltrex CoQ10 pletove serum - moje velmi oblubene. Uplne mi rozziarilo mi plet.

ageLOC Elements - cistiaca pena s tonikom, velmi jemne ale ucinne vycisti a tiez rozjasnuje plet. Denny a nocny krem mi tiez rozjasnili, zjemnili a farebne zjednotili plet.

romanovic
2. dec 2014

Mozno preto tu nikto neprispel, lebo je jasne, ze to predavas a robis im PR, ale na tvoju skodu velmi napadnym sposobom 😉

daduska132
4. dec 2014

@romanovic asi tak nejak ... a takýto príspevok je aj na e-mimino.cz ..

barbie18
28. júl 2015

Ahojte, mohol by sa mi prosim ozvat niekto kto sa venuje NuSkin biznisu na Slovensku? Ja som s tymto biznisom zacala mimo Slovenska, kde su bohuzial ludia este stale prilis nedovercivi a myslia si ze vsetci su smelinari a klamari. Na Slovensku chyba viac informacii o spolocnosti a o moznostiach rastu a rozbehnutia vlastneho biznisu s kvalitnymi produktmi. Vsetky multilevel spolocnosti povazuju za pyramidy, pricom ani nevedia co su to pyramidy a ako funguju. Napriek tomu este nestracam nadej v slovensku spolocnost a rada by som ukazala ludom co vsetko sa skryva za NuSkin.
Dakujem za kontakt!

daduska132
28. júl 2015

@barbie18 keby boli produkty kvalitné tak by sa ľudia nebáli ani kupovať ani ich predávať... =) ke´dže dnes vo svete internetu sa všetko šíri veľmi rýchlo záujemcovia o dané produkty si to vedia rýchlo nájsť ... a nuskin biznisu sa venuje zakladateľka témy, to je zjavné 😉 ...

barbie18
29. júl 2015

Ano, zakladatelka temy sa ocividne tomu venuje. Ja ju osobne nepoznam, takze nie som tu aby som ju obranovala. Hovorim len za seba a za svoju skusenost v zahranici, kde tento biznis funguje vo velkom. Ja za NuSkin vidim ovela viac ako len predaj produktov ( o ktorych kvalite som mimochodom presvedcena, z viacerych dovodov, ako aj vsetci co sa tomuto biznisu venuju). Ja vidim za NuSkin moznost vybudovania si vlastneho biznisu, je to pre ludi ktori chcu zmenit svoj zivot, svoj zivotny styl, mat financnu slobodu. To je koniec koncov akymsi hlavnym poslanim multilevel marketingovych firiem. Kedze MLM spolocnosti je velmi vela, velmi dokladne som sa rozhodovala s akou spolocnostou zacnem rozbiehat svoj biznis. NuSkin vyhral vo vsetkych ohladoch - maju novu technologiu, ktora zodpoveda trendu, maju produkty ktore na trhu nenajdes, firma je na trhu uz 30 rokov a je doveryhodna (nie, nie podla mna, ale podla media, americkych ekonomickych ukazovatelov, podla casopisu Forbes, podla ukazovatelov burzy, atd.) a je to najrychlejsie rastuca MLM na svete. Ja osobne neponukam produkty, ale moznost pracovat spolu so mnou v mojom time. Produkty su drahe, ano, ale ak pracujes, tvoja investicia sa ti vrati max. do 3 mesiacov ( ak kupis produkty za 1000 eur). Daduska, preco vravis ze ludia sa boja produkty predavat? Koho tym myslis? A kupovat, samozrejme ze sa ludia boja aby nevyhodili 500 eur za nejaku hlupost, aj ja by som sa bala, preto potrebuju viac informacii

lili777
26. aug 2015

@barbie18 Mala som tú česť byť na prednáške Nu Skin. Zjavne teda používaš všetky ich super argumenty. Celkom ma bude zaujímať ich reakcie na aktuálnu situáciu okolo doktora Duraja, ktorý tú kompletnú ich dokonalosť zastrešuje a jeho manželka potom produkty predáva. Celá Slovenská akadémia vied sa od tohto dištancuje, neprávom využíva meno SAV na účelovú propagáciu Nu Skin, celé je to pekné svinstvo - viď archív Markíza, dnešné Televízne noviny.
Som rada, že ja som sa do tohto "biznisu" nepustila. Ďalšie všelieky na všetko. V tomto prípade hovorím, že na šťastie, že ľudia nemajú peniaze a nekupujú tie predražené produkty, ktorých hodnota je tak 20% ceny, všetko ostatné ide na to, aby si zarobilo kopec ľudí nad tebou. Tu sa ten obchod nechytil pre neuvedomelosť ľudí a preto, že sa nechcú starať o svoje zdravie, ale preto, že im na tieto produkty nezostávajú peniaze.

romanovic
2. jan 2016

@lili777 Mojej mame na prednaske v KE bulikali, ze keby moj otec s leukémiou uzival NuSkin, tak by urcite nezomrel 😠 😠
Za toto by som toho chlapika a jeho skaredu, rapavu, lahko obeznu dceru (ako je to mozne, ked je NuŚkin taky zazrak?!?!) v KE fakt bila!!!

Tu začni písať odpoveď...

Odošli