Produkty z Justu na atopický ekzém

noemi155
28. jan 2022

Zdravím zienky
Už takmer rok ma trápi atopicky ekzém na ruke…
Milión masti,somarín,babské rady,samozrejme všetko zaberie na chvíľu…
Bez belogentu sa nedá žiť,už keď to tak musím napísať…
Už som z tej mojej zúfalej situácie taká nešťastná…
Ruka mi nevydrzi ani týždeň bez toho,aby som sa nesla zblázniť ako to príšerne svrbí,celé spuchle a stále viac rozšírené…
Napadlo ma,či niekto nemá reálnu skúsenosť s nejakým produktom z Justu,ktorý pomôže na atopicky ekzém…
Lebo už som z toho v koncoch niekedy….
Ďakujem

danieli
28. jan 2022

Just ma skvele veci, ale mne na nekonciaci ekzem zabrala az diagnostikovana celiakia a bezlepkova dieta

lils88
29. jan 2022

@noemi155 Ekzem sice nemam, ale Just ma neskutocne dobre produkty, ked sme chori tak Just je pre nas tekute zlato aj ten krem aj olej..nic lepsie nepoznam

noemi155
autor
29. jan 2022

@danieli na to som bola vyšetrovaná asi pred 6-7 rokmi a nepotvrdilo sa mi to,tak hádam to nemám…

zuzanka264
12. apr 2022

Ahoj ja objednavam just a mam dobre skúsenosti s lamelloderm kremom moja 6 rocna ma sem tam suche miesto na ruke a krasne jej tovzdy premasti staci naozaj mala hraskova gulicka.

zuzanka264
12. apr 2022

Alebo este sun aktiv krem a vytazkami z mrtveho mora 😉 ten vela objednavaju na kozne problémy

01matrioska
1. júl 2022

Dobrý deň, z JUSTU sú najlepšie produkty na ekzém Appenzellský bylinný krém, ďalej levanduľový krém, san´aktiv krém, teatree krém a olej. V prípade otázok mi kľudne napíšte. Pekný deň

evitakovacova
12. dec 2022

rada vám objednám a poradím vo výbere produktov JUST. u ročného chlapčeka na ekzém zabral slezový krémik. Nie každému vyhovuje San Aktiv... kludne mi napíšte, rada poradím.