Protilátky na Covid - test

erienka
17. aug 2021

Ahojte, vybavujem pre istych ludi testy protilatok na covid. Minuly rok mali covid a chcu vediet, ci maju este protilatky. Neviete, aky je rozdiel medzi tymito dvoma testami? 1.COVID 19 protilátky (anti SARS-CoV-2 IgG)
2. COVID 19 protilátky (anti SARS-CoV-2 IgG/IgM)
Ten druhy je o 10 eur drahsi. Dakujem

ikonica
17. aug 2021

@erienka staci igg...

tenerifka
17. aug 2021

@erienka IgM je prave prebiehajuca infekcia, IgG su protilatky po prekonanej infekcii, takze v ich pripade staci c.1

erienka
autor
18. aug 2021

@tenerifka dakujem, a nevies, ci je potrebne prist nalacno?

ikonica
18. aug 2021

@erienka nie je nutne ist nalacno... A mozes ist hocikedy, nemusis rano. Bola som uz 2x...

kinats
18. aug 2021

Uplna zbytocnost, rovnako som si nechal spravit S-Ig A aj S-Ig G (v ALPHA MEDICAL )a bolo mi to na ... Uz je lacnejsi domaci test za 9,-€ bud ich mas , alebo nie: +- jedna ciarka. Nikto ten test neuznava , ze mas imunitu nakolko nikto nevie aka hodnota protilatok je na ochranu dostatocna. Pisal som na RUVZ, aj na NCZI a odporucili mi napisat na SAV lebo oni take informacie nemaju a hodnoty bezpecne nevedia. Mam sa zaockovat aj ked nejake protilatky mam. ( IGG Ref.rozsah 6,60-16,00 namerany vysledok 11,32 g/l )

erienka
autor
18. aug 2021

@kinats o domacom teste som nevedela, skoda,uz som ich totiz objednala aj to zaplatili

jitkakuruc84
Autor odpoveď zmazal
Zobraz