Prudká neustupujúca bolesť hlavy

vladkabalazova
27. máj 2022

Ahojte mohli by ste mi poradiť?Moju mamu od pondelka strašne bolí hlava bolesť je silná bodava neustupajuca ani po liekoch....hlava ju boli vkuse celý deň celu noc strašne sa o nu bojím lebo jej nepomáhajú ani tabletky k doktorovi nechce sa bojím dr.a ťahá ju aj na vracanie Čo to môže byť?

joesvk
27. máj 2022

@vladkabalazova Môže mať vysoký tlak, keďže pocit na zvracanie. Ale môže mať tisíc iných príčin.
Ráno ju napchaj do auta a šup k lekárovi.

malykonik
27. máj 2022

Smer pohotovosť a CT.. Toto nie sú srandy ☹️

vladkabalazova
autor
27. máj 2022

@malykonik my nemáme auto a bola som sa nanu pozrieť zajtra ju zoberiem nasilu na pohotovosť

elis248
27. máj 2022

Možno migréna? Mne vtedy nepomáhajú ani voľne dostupné lieky proti bolesti.

marca12
27. máj 2022

@vladkabalazova zober ju na pohotovost,pichnu jej injekciu a mohlo by to polavit. Ja mavam migreny a raz ked som uz nevedela vydrzat,zrejme ma ofuklo,musela som ist na pohotovost. Nieco mi pichli a prisla potom ulava. Bolest hlavy moze rozne priciny.

vladkabalazova
autor
28. máj 2022

@elis248 neviem to ma prvý raz

macik166
28. máj 2022

@vladkabalazova potom napíš ako to dopadlo. Ja mám tiež strašne bolesti hlavy, ale vždy samo prejde.

hazelgracegus
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
elenita
28. máj 2022

@vladkabalazova ako ste dopadli?

vladkabalazova
autor
28. máj 2022

@elenita ahoj nechce ísť nasilu som ju chcela ale nechce tak som poprsosila švagra aby ju presvedčil zajtra a aby šla na pohotovosť....mam všelijaké myšlienky dnes som sa jej opýtala že ako ju ťa hlava boli a hovorila mi že ju boli poriadne bolesť jej vysvetľuje až do očí a nosa a že jej trpne hlava aj spánku že jej busi srdce ale potom to samo odzneje to busenie myslíte že môže mať úzkosť?Ja som ju mala ale ja som to mala tak že mne strašne vysoko srdce tocenie hlavy som mala a pocit na odpadnutie fakt neviem už od včera sa mi nič nechce ale že vôbec nechutí mi ani jesť od rána som nič nejedla čo sa oni bojím...alebo že by mala migrenu?

vladkabalazova
autor
28. máj 2022

@hazelgracegus a z tej migrény vás bolia aj oči a nos?trpne vám hlava aj spanky z toho?ste taká omamena?

hazelgracegus
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vladkabalazova
autor
28. máj 2022

@hazelgracegus aha no tak už neviem všelijaké myšlienky mi chodia po rozume a podľa vás mohla by mať ten uzkostny stav?zo stresu?

hazelgracegus
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
elis248
29. máj 2022

Rozhodne treba ísť k lekárovi. Nemá strach z lekárov? Ja keď mám migrénu, tak ma neskutočne bolí na ľavom spánku a aj tak ako keby za ľavým okom. Býva mi na vracanie, neznesiem akékoľvek svetlo a hluk, dokonca aj keď sa hýbem. A mávam ztuhnutý krk vzadu. Takto to trvá 2 dni a 2 noci čo ani nemôžem spať od bolesti. Vážne je to utrpenie, od bolesti by som aj po strope liezla. Zaberá mi na to len liek predpísaný od neurológa, zatiaľ. Už ma raz kvôli migréne brala aj sanitka a dali mi infúzie, potom sa to uvoľnilo. Skúste ju presvedčiť, načo má zbytočne trpieť od bolesti, keď to vie vyriešiť jedna infúzia alebo tabletka.

malykonik
29. máj 2022

@vladkabalazova určite smer lekár. Aspoň zajtra k obvodnému.. Má aj iné príznaky, napr zvracanie? Takto ti to nik nepovie bez vyšetrenia a ja ťa strašiť nebudem, ale nepodcenovala by som to.. Vlastná skúsenosť v rodine..

vladkabalazova
autor
8. jún 2022

@malykonik už jej je lepšie hlava ju nebolí tak som rada ale zas zdravotné problémy s mojim mužom tak mám ďalšie starosti ako keby som bola prekliata alebo co...

malykonik
9. jún 2022

@vladkabalazova držím palce, ale ak mama nebola u dr, aj tak by som s ňou išla, ak by sa jej také bolesti hlavy opakovali, alebo by sa pridalo zvracanie apod.