Prudké bolesti hlavy na jednom mieste

somavi
18. jan 2020

Ahojte , chcela by som sa skôr poradiť , ci sa s tým niekto stretol. Mám už týždeň ( predtým som dlhšie mala sem tam tiež - niekedy áno , niekedy nie ) prudké bolesti pravej strany hlavy , niekde hore na temene , zrazu mi tam vystreli taká bolesť .. niekedy prejde aj na čelo . Keď si tam na hlave stlacim, tak ma zabolí - akoby nejaký bod . Stále ma boli na tom istom mieste . Len práva strana a len hore na temene .
Neboli to nepretržite , ale cely deň .. nejaký čas nič a potom to začne vystrelovat , potom to prestane a pod .
K neurologicke idem v pondelok.
Ale mám strach . Že mi praskne cieva , alebo mám nador . Som z toho v strašnom strese .

elinosar
18. jan 2020

@somavi moju mamku podobne bolela hlava asi 2 tyzdne. Samo od seba potom prestalo a nastastie sa uz nevratilo. Nemyslim si ze je to nador alebo nieco podobne, to by ste mali aj ine priznaky. Takze klud, urcite je to len prechodne, poznam aj inych co nieco podobne zazili a nic im nebolo. Mozno vam chyba nejaky mineral alebo vitamin.

gelifil
18. jan 2020

presne som to mala na temene, vpravov strede...raz som take nervy , paniku, stres chytila z toho, ze az.....v ncoi som riesila kamosku a ta znamu neurologicku, nech ma upokoji trosku, cerstvo po porode to bolo......nakoniec s avsetko vylucilo a zrejme z chrbtice...takze pokoj

lubik87
18. jan 2020

Ocino mal.cystu ale jeho bolela hlava vpredu okolo spankov a cela...po vybratí honuz tak často neboli..tlačilo mu to na nerv. Tiež to môže byť len vysoký tlak

eriksonka1234
18. jan 2020

@somavi mne v novembri diagnostikovali zápal trojklanneho nervu, tiež mi takto vystrelovala bolesť, potom sa to stupnovala do príšerných bolesti, nakoniec mi na MRI potvrdili osteomyelitidu, zápal okostice a kostnej drene. Ale myslím, že vám to nehrozí. Môže to byť u vás podráždený nerv, alebo aj z dutín. Ja som mala také stavy, že som myslela, že mi mozog roztrhne

tanyan
19. jan 2020

vyskúšaj aj návštevu zubára. ja som mala kruté návaly bolesti do krku, do ucha, do čela... a nakoniec sme zistili, že mi rastie deviatka (osmička už vyšla). dostala som ATB na upokojenie zápalu a vraj si to mám dať vyoperovať, aby sa mi to nezopakovalo, keď ten zub zase podrastie...

blableblu
30. jan 2021

@somavi dobrý deň prave mam presne ten istý problém ako vy podla popisu na chlp rovnaký uz 3 tyzden nezaberá ako ste dopadli ako ste to riesili

erikapeter
3. nov 2021

@somavi ahoj ako ti vtedy dopadlo vyšetrenie u neurologicky, ja mam presne taku bolest ako pises. Ďakujem erika

wilagrande
30. júl 2022

@blableblu
@erikapeter
Dievcata vy ste ako dopadli?ja mam to iste zachvatove az kontrakcie v hlave parminutove niekolko krat do dna a moja dr ze to bude z krcnej

blableblu
31. júl 2022

@wilagrande no neviem proste preslo to samo časom dostala som dva obstreky na naurologii do krčnej a prestalo som si to potom nejak všímať a preslo to samo ono ja to mám tak s každou bolesťou keď sa na to prestanem sústrediť prestane to časom samo

erikapeter
1. aug 2022

@wilagrande Ahojte, ja som to mala nakoniec z tetanie a mne velmi pomohlo uyivat magne b6. odvtedy to nemam. nech sa dari.

katusskaa
29. júl 2023

@wilagrande ako si na tom? zaujal ma ten popis ze kontrakcie v hlave, nieco podobne mam, citim ked to prichadza taky divny pocit niekedy mi to ide az do hrdla, u mna zhora dole ide ta bolest, stale lava strana. kratka ale velmi intenzivna, vsetko musim pustit, prestat s tym co robim a predycham. neviem, ci to moze byt nejaky podrazdeny nerv? na tej strane mam babrane do zubov a asi uz chronicky nieco poskodene... robili mi mri hlavy, v poriadku, ale ta bolest je hnusna. neviem co s tym dalej

wilagrande
6. aug 2023

@katusskaa sama neviem jedndeho dna musel muz volat rzp pretacalo mi lave oko z toho nervu a hned ma aj brali… neurologicka povedala ze to asi zapal trojklanneho (neuralgia) poslala ma na ct tam zistili masteoditidu tekutiny v dutinach hlavy a zapal usi slabsie pocujem na jedno ucho…

wilagrande
6. aug 2023

@katusskaa to budeme mat neurologicke to isto asi ten trojklanny nerv a mne to ide z dola od klucnej kosti do celuste popred ucho poza ucho bolesti nervove a k oku a z oka na jeden bod na vrchu hlavy… zo zaciatku to prechadzalo, par minut a dost… ale teraz v marci to uz bolo sialene ked mi vyvratilo oko a nedalo sa ten nerv ovladat ako demon keby do mna vstupil ma vyvracalo otras

majarumm
8. jan 2024

Ja som mala neustálu bolesť na pravej strane hlavy skoro rok, vážne ma z mesiaca nebolela hlava možno pár dni.. potom to prešlo samé a už 7 rokov mám pokoj našťastie

evinna82
15. apr 2024

@somavi ahoj mam toto isté...čo ti zistili u lekára som objednaná až o mesiac tak čakám...