Psychika a emócie po narkóze. Mohli sa ovplyvniť?

penelope2066
9. nov 2008

neviem si zo sebou dnes rady.citim sa ako blazon.v utorok som podstupila operaciu pod narkozou .moze to ovplyvnit emocie a psychiku?mam v hlave pcit vzduchoprazdna ako by som bola v bubline.

sirinka
9. nov 2008

penelope co ja viem, robila som na chir. odd., ale vacsinou nam pacienti nic take nepopisovali...mojho manzela tiez nedavno operovali a na druhy den uz bol ok....
narkoza, lieky sa velmi rychlo z tela vylucuju von, tak si myslim, ze to bude suvisiet z niecim inym...
hlavne si myslim, ze keby to malo na teba takyto vplyv, prejavilo by sa to hned po narkoze, nie s odstupom par dni...

anika
9. nov 2008

nic sa neda zovseobecnovat 🙂 kedze ide do zasah do organizmu, je aj narkoza jeden z moznych faktorov, ktore takto na psychiku posobia,/ tiez o tom cosi viem 😉 a bola som aj na strane pacienta

roasha
9. nov 2008

penelope,nemyslim ze prave narkoza by bola ten problem. 😅 😉 🙂

penelope2066
autor
9. nov 2008

no neviem,v papieroch ktore som dostala pred zakrokom sa pisalo aj o naruseni emocnej stability a vykyvoch nalad,ktore sa zhruba po tyzdni vratia do normalu.mozno to na kazdeho vplyva inak a predsa je to zasah do organizmu a kazdy clovek ma prah citlivosti iny.

briluxina
9. nov 2008

Penelope, ja som presvedcena hlavne u seba ze som take podobne stavy mala po cisaraku, nielen ze som sa prehnane potila a bola nervozna, nevedela som zaspat cize vecna unava a v hlave? cisty zmatok a nojhorsie bolo ze som nebola schopna povedat suvislu vetu...Doteraz zabudam, zle zvladam stres. V minulosti som bola uplna pohodacka...Zle bolo aj to, ze som si neuvedomovala ze mam problem, mala som zajst na neurologiu...

xena22
9. nov 2008

Po cisaraku v celkovej narkoze som trpela par dni nespavostou,najhorsie bolo cumet v noci do plafona a rozmyslat nad zivotom - to depresie nenechaju na seba dlho cakat,ale ked som prisla domov a zatah okolo babatka ma predsa len vycerpal,zacala som lepsie spavat a dobra nalada sa vratila 😉

penelope2066
autor
9. nov 2008

ved ja som si potom radsej lahla spat lebo sa to zacalo stupnovat.ale ked som sa zobudila bolo to lepsie.ale aj tak mam taky pocit otupenia v hlave,ale dufam ze sa ti upravi.

nina88
15. aug 2018

@penelope2066 prešlo ti to a dnes si Ok?? Mam rovnaké pocity 5 dni po narkoze 😞

penelope2066
autor
15. aug 2018

@nina88 áno jasné prešlo 😉