Psychológ pre manžela - postup

27. máj 2023

Ahojte, dostali sme sa do štádia, kedy musíme vyhľadať odbornú pomoc pre manžela. Prešiel si nie ľahkou situáciou, s ktorou sa sám nevie vysporiadať. Viete poradiť, ako to funguje? Máme niekoho vyhľadať a objednať sa? Potrebuje o tom vedieť obvodný lekár? Koľko takí psychológovia pýtajú za posedenie? Vôbec nemáme skúsenosti... Ďakujem

luccija
27. máj 2023

Ak to chce mať od poisťovne uhradené tuším 16?sedení potrebuje od obvodnej odporúčanie.Ak si bude platiť sám nemusí.Od 40 eur cca

gelifil
27. máj 2023

odporucanie samozrejme nepotrebuje....hladajte takeho, co ma zmluvu s vasou poistovnou

pribinak
27. máj 2023

Všeobecný lekár toto vôbec nemusí vedieť.

bebemonika
27. máj 2023

Mne povedala psychologička, že ak chcem, aby mi to hradila poisťovňa potrebujem výmenný lístok.

luccija
27. máj 2023

@gelifil niečo sa zmenilo?Ak to chcel mať pacient od poisťovne uhradené bol potrebný VL sama som tak chodila.Pokym som si ho zohnala prvé 2 sedenia som si hradila sama.
Autorka obvodný sa vôbec nebude pýtať prečo tam chce ist a, keď nechce povedať pravdu môže povedať, že má problém o ktorom sa chce porozprávať s odborníkom.

gelifil
28. máj 2023

@bebemonika nie je to pravda

gelifil
28. máj 2023

@luccija Nie, psycholog, gynekolog, ocny, kozny a zubny nepotrebuje vymenny listok

luccija
28. máj 2023

@gelifil čo viem tak psychiater, ale ok

autor
30. máj 2023

@gelifil potrebujeme výmenný lístok, volala som včera obvodnému 🙂