Rakovina prostaty

lubuska22
19. feb 2013

Baby mate niektora v rodine s tym skusenosti? mojmu krstnemu diagnostikovali rakovinu prostaty a uz to ma roztiahnute aj v kostiach, ale stale s nim nic nerobia. Ziadne chemosky, pristup nula bodov. A to uz 2 mesiace vedia co mu je. Verite na alternativne liecby? liecby prirodnou medicinou? fakt budem vdacna za kazdy nazor, postrech skusenost a odporucanim

evadek
11. máj 2021

@lula313 ďakujem, aj ja želám to isté tvojmu 🙂

lula313
11. máj 2021

@evadek Dakujem krasne, som s ním dnes volala a posmelila ho, že tvojmu ockovi sa na hormonalnej dari už 5 rokov, tak hádam ho to posmelilo, aby sa neopustal😊

astas
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lussy9
23. nov 2022

@evadek prosím a podstúpil aj operáciu?

evadek
23. nov 2022

@lussy9 nie, na operácii zatiaľ nebol.

lussy9
27. nov 2022

@evadek a akú liečbu podstupuje? Prosím a akú hodnotu PSA mal, keď mu určili....

zahumnie
8. jan 2023

@lussy9 dobrý deň. Rada by som sa zapojila do debaty. Môjmu manželovi vyšli hodnoty PSA 7,5 . Má ísť ešte raz na krv teraz 16.1 a na vyšetrenie 19.1 vôbec netušíme, čo nás čaká....

lussy9
25. jan 2023

Prosím je tu nejaký urológ? Ako si vysvetliť tieto výsledky z MR? Ďakujem.

lussy9
25. jan 2023
lussy9
26. jan 2023

Nemal naozaj niekto podobnú lekársku správu?

bontrager
18. dec 2023

@lussy9 Zdravím.Možmo už táto diskusia není aktuálna ale skúsim.Mám podobný nález na prostate ako je vo vašej správe.

dana2207
18. dec 2023

@bontrager poviem vám moju skúsenosť s manželom. Mal zvýšené PSA a bol na biopsii kde sa potvrdilo že to má zhubné. Išiel na operáciu do BB a tam mu celú prostatu vybrali. Našťastie to mal ohraničené a iba vnutri. Ak môžem poradiť doktor Babela v BB je úžasný a perfektný odborník.

bontrager
18. dec 2023

@dana2207 Ďakujem.U mňa je to v podstate to isté.V máji po MR biopsia v Trenčíne,tam zistili 68% zhub.rakovina prostaty T2, tiež robot.op. v BB doktor Babela.Zatiaľ neviem ako budem pokračovať lebo po op.som pāť dní ale na ten zákrok som čakal 5 mesiacov od biopsie ,bolo plno tak ťažko povedať koľko % sa to rozširilo za ten čas.To uvidím až pôjdem do BB na kontrolu ku MUDr.Babelovi čo mi povie.Som rád že sa to podarilo u Vášho manžela včas odstraniť.Pajem veľa zdravia.

dana2207
18. dec 2023

@bontrager ďakujem pekne a držím vám palce 👍😊. Manžel mal po kontrole 0 PSA a chodí každého pol roka na kontrolu ale u svojho urológa. Zatiaľ ma výsledky dobre tak uvidíme ako ďalej. Držím vám palce 👊

bontrager
18. dec 2023

@dana2207 Ďakujem.

lussy9
21. dec 2023

@bontrager pekný deň. a aký u vás dali postup

bontrager
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lussy9
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lussy9
29. dec 2023

@bontrager vo vašom prípade to bolo ako veľké? Ak sa smiem opytat

bontrager
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bontrager
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bontrager
Autor odpoveď zmazal
Zobraz