Regenerácia vlasov

mesiacikluna
13. nov 2022

Ahojte, podstúpila ste niektorá regeneráciu vlasov u kaderníčky? Ja plánujem ísť ale mám trošku pochybnosť o tom či to naozaj zaberie, lebo keď som sa o tom rozprávala s kaderníčkou tak mi povedala, že mi dá na vlasy masku a nechá asi 45min pôsobiť a , že potom dajak vyžehlí dajakou špeciálnou žehličkou.
A ako dlho to bude vidno ? akože ten účinok, mám totiž zničené konce a zároveň by som sa aj dala trošku podstrihnúť.

nika_val
13. nov 2022

@mesiacikluna neponukala ti keratin však? Ak ano ruky preč od toho to nie je žiadna regeneracia ale pravy opak!
Ja som bola na regeneracii vlasov a bolo to vyčistenie vlasov od silikov, chloru a pod, nasledne maska, potom farbenie (ak nechceš nemusiš si dať) a potom ďalšie maska ..
Ale žiadne špecialne žehličky na regeneraciu neexistuju!

mesiacikluna
autor
13. nov 2022

@nika_val nie keratín nebol, a ten by som ani nechcela
a ja nejdem na farbenie a videla som ked som tak bola že to niekomu robila a potom tie vlasy vyzerali pekne, a chodí tam pravidelne ale dakujem za upozornenie na keratín

mesiacikluna
autor
13. nov 2022

@nika_val a môžem sa opýtať ako to u teba dopadlo ? vysledok

nika_val
13. nov 2022

@mesiacikluna ako uprimne nič moc 😀 par dni som mala pekne vlasy ale teraz je to mesiac už a vlasy su v rovnakom stave ako pred tým. 🤷‍♀️