Rhinoplastika nosa cez poisťovňu

miriam7979
7. jún 2023

Ahoojte prosim vas je tu niekto kto si daval robit Rhinoplastiku nosa a preplatila mu to poistovna…ja som bola dnes u krnej a povedala ze si mam dat celkovo spravit nos aj z vonka aj z vnutra dala my aj papiere a ze vraj to poistovna preplati ked mam papier tak neviem🤷🏼‍♀️a kam sa objednat a tak 🙂 dakujem

noami12
7. jún 2023

@miriam7979 ahoj ja som mala ísť, bola som aj na konzultácii pár rokov dozadu u doc. Doležala vo vojenskej nemocnici v BA. Ale deň pred operáciu som si to rozmyslela- bojím sa celkového uspatia 😞 ale áno ak máš od Dr. Tak preplatí poisťovňa 🙂

miriam7979
autor
7. jún 2023

@noami12 anoo? Ja zas sa nebojim ako toho vobec…a mozem si najist u hocikoho to dat spravit aj sukromne kliniky to asi nie ze? Mne dala kontakt krcna na doktora jedneho v nemocnici svateho michala 🤷🏼‍♀️ale nevidim robotu ani nic

noami12
7. jún 2023

@miriam7979 súkromné nie, niektoré súkromné robia aj lokálne- to už by som išla dávno, len žiaľ také sa nepreplacajú. Je tu na mk aj skupina rhinoplastika nosa môžeš skúsiť tam sa opýtať na jeho prácu, podľa mňa tam by sa mohol niekto nájsť 🙂

miriam7979
autor
7. jún 2023

@noami12 posles my pla link neviem to najist ;) dakujem si zlata

maros313
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
noami12
7. jún 2023

@miriam7979 išla som ta pozvať ale vraj si už členom skupiny 🙂

@maros313 ja mam jednu obličku iba a vraj nemala by som sa dávať uspavat iba v nevyhnutných prípadoch. Ale aj celkovo ze sa nepreberiem 🙂