Rozprávanie sa so sebou

9. feb 2024

Je to normalne? Ked sa sem tam (napr cestou do prace) rozpravam sama so sebou? ( v sebe, nie nahlas) proste si rozpravam veci ako keby som s kamaratkou.

aurinia
9. feb 2024

Nie je to nic zle. Tiez to robim sem tam. Casto sa tak aj ucievam. ..ze ma niekto skuša...pripadne, text ak sa potrebujem naucit ..prerozpravam..

natall113
9. feb 2024

Poznám ľudí čo to robia aj nahlas takže v pohode

muchacici
9. feb 2024

Myslím si, že určite to je v poriadku. Raz aj v jednej TedxTalk vraveli, že je to úplne normálna a prirodzená vec 🙂

majkabambulik
9. feb 2024

Je to normalne a hlavne sleduj dobre myslienky, tie su od anjela strazneho, ktory JE TVOJ NAJLEPSI PRIATEL a pozna ta najlepsie. On ti ich predklada do mysle 😇 no a pozor na tie zle ked si v zlosti, tie su od demona, aj on predklada myslienky na pomstu a pod. Ked sa rozhodujes urobit nieco zle, tak anjel strazny aj ked je smuty z tvojho zleho rozhodnutia a vidi aj bolestivy nasledok tvojho zleho rozhodnutia no musi ustupit, lebo aj anjel aj diabol musia respektovat tvoju slobodnu volu. Tu je 10 fascinujúcich faktov o týchto duchovných stvoreniach a o tom, ako ovplyvňujú náš každodenný život. Postupne budeme odpovedať na každý z týchto faktov.

Dokončí môj anjel strážny modlitbu ruženca, ak zaspím?
Mal by som pomenovať svojho strážneho anjela?
Poznajú anjeli strážni naše myšlienky?
Kedy sú anjeli strážni pridelení, aby nás chránili?
Má každá krajina strážneho anjela, ktorý ju bude chrániť pred nebezpečenstvom?
Ako strážni anjeli môžu obmäkčiť tvrdohlavé srdce?
Ako vyzerá môj Anjel strážny?
Čo robí môj Anjel strážny po mojej smrti?
Svätý Páter Pio počul Anjela strážneho?
Hierarchia anjelov, a čo robia pre ľudstvo? https://modlitba.sk/10-najcastejsich-otazok-o-a...

inaboh
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
niekto2hy
9. feb 2024

Ked sa ucis cudzi jazyk,trenujes vyslovnost...

inaboh
9. feb 2024

Ja nie že len sem tam , ale často. A ešte nahlas AV troch jazykoch 😆 V pohode, som úplne ok

lili1313
9. feb 2024

Niet nad to porozprávať sa so zaujímavým a inteligentným človekom, len smelo do toho 🙂

simca06022011
9. feb 2024

@lili1313 😂

simca06022011
9. feb 2024

Inak ja sa tiez rozpravam sama so sebou, zaujimave, ze vtedy ma pocuva aj dcera aj chlap.. a ze ci im nieco vravim... :DD a ja za nie, to sa sama so sebou rozpravam... ale ked IM nieco hovorim, dokonca na nich volaaaam.. tak to su vsetci hluchi :D

thoughtfulweirdo
9. feb 2024

@simca06022011 presne! 🤣

thoughtfulweirdo
9. feb 2024

Inak teda, netušila som, že sú ľudia, ktorí toto nerobia 😅 myslela som, že interný monológ je úplná samozrejmosť u každého.

katkaseiner
9. feb 2024

uff, odlahlo mi...rozpravam sa casto sama so sebou...ukludnuje ma to 🙈

sono2
9. feb 2024

Prejav inteligencie.
Minule som si o tom čítala.

basulaak
9. feb 2024

Ja to robim aj nahlas ked som sama doma. Milujem to. Naozaj si pritom dobre pokecam

daniela2202
9. feb 2024

No a 😁.... veď to je super ... aj sa pochváliš , aj si ponadávaš 😁👍

autor
9. feb 2024

zvykla som si aj na hlas niekedy ale skor tak v sebe monology vediem , o hocicom, pride mi to akokeby sa bavim s niekym ale som rada ze je to normalne :D niekedy aj pol hodinu sa viem prekecat cestou do prace

semtexka1
9. feb 2024

Ja kvôli tomu chodím rada hodinu pešo z prace, aby som si pokecala 😂

sojorez
9. feb 2024

Ja sa aj nahlas pochvalim, ved dobre sa chvali samo 😁

tajfa
9. feb 2024

Ja to tiez robim. Proste myslienky idu kade tade. Obcas si premietnem nejaky rozhovor a co by som povedala. A obcas sa mi veru stane, ze to neni so zavretymi ustami 😅 ale som rada, ze nie som jedina 😁

jamidea
9. feb 2024

Je sice pekne, ze ti tu laici , tak ako aj ja odpovedaju, podla mna to je otazka na mudr.psychiatrie. len ten to vie posudit. Citala som, ze urcity monolog je normalny, dialog je uz vsak choroba.