Rozsiahla mykóza na nechtoch

15. dec 2021

Prosím stretli ste sa pri liečbe mykozy nechtov s tým ze sa to zhoršuje? Užívam od kožného Prokanazol a na nechty striekam 2×d Canifug no nevidím zlepšenie práve naopak. Zhoršenie. Prvá foto je pred začatím liečby a druha foto je po 16tich dňoch liečby. Možno to je krátko. Možno ešte liečba neúčinkuje no ja už stresujem keď vidím to zhoršenie. Prosim mate niektorá skúsenosť ? Je šanca ze sa to ešte zachráni ? Foto pridám do komentáru

autor
15. dec 2021
autor
15. dec 2021

Ešte keď si všimnete tam kde mi rastie nový nech tak vpravom rohu je to tiež strasne čierne takže zrejme aj ten nový necht je napadnutý 😒 och som strašne nešťastná z toho.

kacena4
15. dec 2021

novy necht nerastie zo spodu prsta ale ako keby po platoch na celom nechte treba inak vyzera to zapalene a atb lieky tusim nemas asi by som to riesila znova s dr

autor
15. dec 2021

@kacena4 mam prokanazol ten je na predpis.28 tabliet na týždeň potom 3 týždne pauza a znova. Potom idem na kontrolu. Na konci januára.

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
15. dec 2021

@viestta ďakujem. Ukladania si ma. ❤

daniela2202
15. dec 2021

Neboj, to bude dobré. Len tam dávaj, čo máš. Ja som mala od doktorky taký lak, a trvalo mi pol roka až sa to zahojilo.