S ktorým prípravkom ste dosiahli najlepšie zahojenie jazvy?

30. jan 2023

Dobrý deň, chcem sa opýtať, vás, ktoré ste si hojili jazvy, s ktorým kremom, gélom celkovo prípravkom ste dosiahli najlepšie zahojenie jazvy. Je veľmi veľký výber, ja by som skôr uvítala konkrétne výrobky. Ide o jazvy na tvári, tak by som chcela, aby sa čo najlepšie zahojila, nerozšírila sa. Ďakujem

nique
30. jan 2023

silkyderm

lilianka28
30. jan 2023

Vyskúšaný viac krát na odporúčanie pl. chirurga - obyčajný Lioton gél, jemne vmasirovat v smere jazvy kým sa nevstrebe.

madla60
30. jan 2023

Možno sa budeš smiať, jazvu na krku po operácii som si natierala neslanou bravcovou masťou.

tanyan
30. jan 2023

Dôležité je natierať to napríklad 2x denne aj ako masáž, aby sa to prekrvovalo.
Záleží aké sú staré, čo ich spôsobilo a koľko času a peňazí do toho chceš investovať...
Na čerstvé rany mám veľmi dobrú skúsenosť s gélom dermochlorophyl.
Contractubex začal ukazovať cca po mesiaci výsledky, ale potom som už bola príliš lenivá na takú intenzívnu aplikáciu.
Vyskúšala som ale napríklad aj ošetrovanie laserom na cca. 10-ročných hlbokých jazvách po artroskopii kolena - chodila som 2-3x do týždňa pol roka do ambulancie a jazvy sa veľmi pekne vyrovnali plus sa mi uvoľnilo vnútorné pnutie.

danalop
30. jan 2023

Mne na jazvu pomohol Alfasilver. Vyskúšala som ho párkrát a potom už ozaj nebola taká vypuknutá. To bol zámer, potrebovala som ju zjemniť a podarilo sa.

autor
30. jan 2023

Ženy ďakujem, jazvu mam úplne čerstvú po zákroku, dnes mi vyberal steny. Odporučil pár týždňov nátierať obyčajnou vazelinou. Neskôr mi odporučil kupit krem, mam ho na lístku napísaný, Musim poštudovať o ňom niečo.