Šampón na rast vlasov

petrastrbanikova
16. feb 2021

Baby mate nejaky overeny sampon na rast vlasov?dakujem za kazdu odpoved

viikkki
16. feb 2021

@petrastrbanikova tento je super ja mam z neho vlasy po zadok, pekne husté, lesklé a zaplnil mi aj kúty na hlave ☺️

natalka25122017
16. feb 2021

Na rast vlasou odporúčam cesnakovy od dr. Thuma

dmk_1
16. feb 2021

@petrastrbanikova ja nedam dopustit na hristinu. Pouzivam nejake 4 roky, copik vlasov som mala uplne tenucky (hnede, blond, hnede, blod, henna, melir...) mam omnoho lepsie vlasy a hustejsie vlasy, pricom stale melirujem na blond.

modrymotyl8
16. feb 2021

@dmk_1 ahoj a čo je to za šampon?? pomáha proti vypadávaniu a naozaj vlasy aj zhustnú? ja mam tiež melír ale vlasy mam velmi riedučké.

dmk_1
16. feb 2021

@modrymotyl8 znacka Hristina, bulharska,objednavam na mojalekaren.sk, tam maju najlacnejsie, stoji 9e +/-, dlhe roky som pouzivala na sampon podporu rastu vlasov, teraz uz striedam viacere. Dlho vydrzi, vonia pekne, ma prirodne zlozenie (neznasam take prirodne produkty, otocis na zlozenie a tam chemko strazske...) a naozaj mi vlasy zhustli, hoc to trochu casu zabralo. Hlavne po umyvani nevyberam celu hrst vlasov zo sitka, niekedy nevypadne ani jeden. ALE okrem samponu nepouzivam nic, nezehlim, skoro nefukam.

modrymotyl8
16. feb 2021

@dmk_1 vážne to je bulharska kozmetika? lebo ja používam milvu ale začali sa mi z nej lámať vlasy aj padajú mi ... takže rozmýšlam že zmením šampon ... a po akom čase si si všimla že ti zhustli vlasy?

dmk_1
16. feb 2021

@modrymotyl8 ano, bulharska, aj pise, ze sa tam vyraba. Milvu nepoznam, ale tuto hristinu uz nevymenim za nic, u svokry som si nezobrala svoj sampon a pouzila som jej elseve, myslela som, ze mi uz nic neostalo na hlave, tolko vlasov vypadlo ☹️ nespominam, po akom case zhustli, zacala som pouzivat v 2016, ale viem, ze dost rychlo som si vsimla, ze prestali padat pri umyvani.

petrastrbanikova
autor
16. feb 2021

@dmk_1 ahoj myslis tento samponik?

petrastrbanikova
autor
16. feb 2021

@viikkki nevies cca ako dlho ti trvalo kym ti narasti?alebo nejake foto aspon pre inspiraciu? 😊

viikkki
16. feb 2021

@petrastrbanikova cca 2 mesiace a 10-15cm 😊

petrastrbanikova
autor
16. feb 2021

@viikkki aj pekne peni ten sampon?ja by som bola rada aj keby za dva mesiace narastli aspon o 5 cm 😊

dmk_1
17. feb 2021

@petrastrbanikova presne, este je aj taky s fialovymi bylinkami, proti vypadavaniu vlasov

viikkki
17. feb 2021

@petrastrbanikova áno stačí male množstvo a viac vody a vystačí na tak dlhé vlasy ☺️

xxxtvojamama69xxx
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
petrastrbanikova
autor
18. feb 2021

@xxxtvojamama69xxx toto je super tak maximalne pre teba🤣🤣🤣

ivanka12311
18. feb 2021

@viikkki objednala som tiež mám vlasy po zadok ale začali mi padať rednut na bokoch neviem či je z copu😢 umývala som ich 2roky Milvou som zvedavá aký je tento šampón asi 2druhy že vyskúšam.Na moje prekvapenie nie je drahý aj cena priateľna.Prosim po akej dobe si videla rozdiel?

viikkki
18. feb 2021

@ivanka12311 asi po 3 umytiach mi zmizli kúty na hlave a pri umývaní mi vypadne 1 vlas co predtým bola guca, a rozdiel v dĺžke asi po 2-3 mesiacoch 10-15 cm 😊

ivanka12311
18. feb 2021

@viikkki žasnem aj na tou cenou okolo 4e čo nie je tak veľa ako oproti tej Milve .. tiež mi riadne zredli na boku až sa hanbím mať v gumičke lebo to vidno hocijako to maskujem prehadzujem 😓 tak sa preto pýtam že či to pomôže ake to má silné účinky.

viikkki
18. feb 2021

@ivanka12311 ja môžem len odporúčať dúfam ze pomôže aj Tebe 😊🍀

modrymotyl8
18. feb 2021

@viikkki počkaj ale ty ten šampon objednávaš či sa da kupiť aj drogerke nie?

viikkki
18. feb 2021

@modrymotyl8 ja ho kupujem v Tescu

lijka80
3. jan 2022

@viikkki prosim o aky sampon ide? Dakujem moc

miselar
3. jan 2022

.

syntia
12. okt 2023

@viikkki funguje to za koľko mesiacov ti narástli