Silikónové prsia

16kristina02
5. apr 2013

Ahojte, viem že je tu par tem ohladne silikonových prs, ale rada by som sa popýtala bab čo to už maju za sebou alebo planuju v blizkej buducnosti 🙂 Chcela by som nejake odporučania na dobru kliniku alebo konkretne dr. s ktorym/ou ste spokojný 🙂 najlepšie okolie ba 🙂 dakujem za každu radu, odhovaranie mi netreba 😉

doublexgirl
6. apr 2013

@16kristina02 Moje známe boli vo ZV, tam otvorili novú kliniku a sú spokojné.. k Červeňovi sa vraj dlho čaká, neviem.. A moja dobrá kamoška bola v BA v Estheticu u dr. Simonovej, suma bola dosť vysoká, myslím si.. Ja tiež túžim po silikónoch, ale ani neviem, ku komu by som išla ..

mauerka
6. apr 2013

@16kristina02 Osobne Dr. Cervena nepoznam, jasne, robi prsia jak na beziacom pase, ale robieva s Eurosilikonmi a to su uz prezite materialy. A este jedna vec - je praca vyzera dost umelo. Myslim tym to, ze tie prsia uz z dialky kricia, ze su umele. Niekomu sa to paci a chce to tak, niekto preferuje prirodzeny look - kazdeho vec.
Viac ako konkretneho chirurga by som riesila implantat - znacka, tvar - tam si treba spravit prehlad a tu sa ceny aj dost lisia. V Ba napr. Marsal, Fabry.

mysenac
6. apr 2013

@petkaa28 čo sa týka doktorky Ježovitovej - len som čítala od pár spokojných pacientok, že je dobrá, dokonca bola označená za špičku medzi plastickými chirurgmi na Slovensku....ale ak sa niekto chystá k nejakému doktorovi, treba si prečítať tých referencií viac -ja som nad ňou ani neuvažovala (takže nejako dopodrobna som referencie na ňu nevyhľadávala) 😅

kokorunecka
6. apr 2013

@16kristina02 Chystám sa úplne prvýkrát.. Najskôr musím došetriť 😀
@petkaa28 Ja chcem ísť jednoznačne k už spomínanému Červeňovi.

petkaa28
6. apr 2013

@mysenac
@kokorunecka
baby, mne je jedno kam pôjdete, výber má každý vo svojich rukách. Iba som chcela poukázať na to, že aj keď sa niekto tvári ako slovenská špička, tak sa potom správa ako....a o odvedenej práci už radšej pomlčím...
nemám rada kecy typu - známa mojej známej povedala...toto som osobne videla..
chcela som iba poradiť - zistite si čo najviac...akýmkoľvek spôsobom..po operácii už bude neskoro...držím vám palce

mysenac
6. apr 2013

@petkaa28 určite, treba si pozisťovať a je super, keď môže niekto poradiť - odporučiť z vlastnej skúsenosti. Je fajn že na internete si môžu ľudia vymieňať názory a skúsenosti a keď už sa človek chystá na taký vážny krok, ako píšeš, oplatí sa venovať čas hľadaniu a zisťovaniu informácií 😉

16kristina02
autor
6. apr 2013

@petkaa28 presne kvoli tomuto som založila tuto diskusiu aby sme sa dozvedeli kto je vo svojej praci špička a kto nie aj napriek svojmu ,,menu,,. Ja mam ešte čas tak preto si chcem čo najviac pozistovať....

16kristina02
autor
6. apr 2013

@kokorunecka jej tak super.

Ja som sa akurat dohodla s manželom že ak schudnem na tých mojich vytužených 55kg, tak si ich dam spravit, nebudem čakať na to či budeme mocť mať ešte babetko alebo nie, a nechcem si to dať robit ked budem ,,stara,, 😀 dokým by som si našetrila na to tak by som mala už hoooodne vela rokov.... 🙂

kokorunecka
7. apr 2013

@16kristina02 🙂 A koľko ti ešte chýba do váhy? 😀

16kristina02
autor
7. apr 2013

@kokorunecka ešte 4-5kg 🙂

kokorunecka
7. apr 2013

@16kristina02 To dáš, držím palce 🙂

16kristina02
autor
7. apr 2013

@kokorunecka dakujem 🙂 zajtra skusim zavolať do iem 🙂

tretiastvrta
8. apr 2013

@16kristina02 je to Dr. Lopatkova, ruzinov. Tento rok bola ešte jedna kamosa čisto na modelacii a tiež chváli.

tehula
16. apr 2013

@1bambula Cerven uz v PK neoperuje, uz len BB a ZV

1bambula
16. apr 2013

@tehula som nevedela 😉 ja som bola v BB, ale dobre vedet,dakujem 😉

habibi78
19. apr 2013

boli ste niektora u MUDr. Trsku v Bratislave na prsia? Mam termin na august 2013 u Cervena, ale chcela by som ho zrusit, tak vam potom mozem dat moj termin aby neprepadol ak by ste chceli niektora... 🙂

tehula
27. apr 2013

@habibi78 uz si rusila termin opky u Cervena? CI to si mala len konzultaciu na august planovanu?

tehula
27. apr 2013

Baby boli ste niekto u MUDr Gubu v ULK? Chystam sa tam na konzultaciu a este ma caka konzultacia u MUDr. Marsala.
Pomohli by mi nejake referencie cerstvejsie

adka10
27. apr 2013

Ahojte. Ja som si davala robit prsia u MUDr. Marsala v Trnave. Uz je tomu 5 mesiacov a maximalna spokojnost. Robi s mentormi. Chcela som hlavne aby vyzerali prirodzene. Velkost som teda nechala na nom akurat som potom prihodila 25 ml navyse 😀

habibi78
28. apr 2013

@tehula nie, rusim u neho augustovy termin opky....volal mi ze ma volnu z tuto sobotu.... tak som sa vykruuuucala, lebo sa mi tonehodiiii....hladam ineho operatera...

nikusa9
28. apr 2013

jednoznačne dr. Červeň- je aj v BB, aj pri BA a dokonca uz aj v PP...no je strane rozlietaný ale kazdopadne, radsej počkať na dobrého, ako ist na rýchlo k niekomu, kto to možno až tak dobre nezvládne...to nie je ako namalovat sa- bud sa podarí a ak nie, tak sa odmalujem 😀...

tehula
28. apr 2013

@habibi78 preco hladas ineho?
Ja som chcela ist k cervenovi ale dal mi len konzult na december a opka mozno ani v 2014 by sa nestihla, no mne je BB zial aj daleko pre kontrolu, pripadne komplikacie a tak.
Nejde len o samotnu opku teda.

@nikusa9 cerven uz robi len BB a ZV, ostatne nestihal uz. To mi povedali asi pred mesiacom v Novamede

tehula
28. apr 2013

@habibi78 a kolkeho augusta mas ten termin? Myslis ze by pristupili na nejake vymeny pacientiek?
August by bol pre mna zaujimavy dost

tintinamartina
28. apr 2013

Mňa robil dr červen v bb, som spokojná. Implantaty mám pod svalom, tak kojim už druhé babo. Po dojceni pôjdem na korekciu a rozhodne tiež k cervenovi.

nikusa9
28. apr 2013

@tehula no neviem neviem, lebo kamoska je objednana do Popradu o 3 meisace 😉

li_la
28. apr 2013

Neviete mi povedať, prosím, kade vedie rez na prsníkoch? Som rozhodnutá dať si spraviť prsia, nakoľko som viac než nešťastná z toho, čo mi to zostalo na hrudníku po tehotenstve a dojčení namiesto pekných, alebo aspoň priemerne pekných prsiach. No uvedomila som si, že mám na ľavom prsníku materské znamienko väčších rozmerov, cca 3 x 2cm, zboku, takmer pod pazuchou. Som už objednaná na konzultáciu a som dosť nervózna z toho, že mi povedia, že mi kvôli tomu znamienku nemôžu upraviť prsia... :( Ďakujem za odpovede.

melkina
28. apr 2013

@16kristina02 aj mne robil doktor Fabry prsia pred 7 rokmi a bola a stale som velmi spokojna 😵

tehula
28. apr 2013

@nikusa9 tak asi mne z okolia BA vychod nenukali, spominali len BB a ZV

habibi78
28. apr 2013

@tehula opku mam naplanovanu na 19.8.2013 v BB.... ak by som za seba nasla inu babu, tak by problem nebol, ak by si dovtedy stihla konzultacku....ale sak by som tam zavolala a opytala sa co a ako v pripade ze by si chcela ist...

habibi78
28. apr 2013

@li_la podla mna ti najprv navrhnu odstranit znamienko a potom budu riesit prsia... 🙂 toto podla mna nie je dovod preco s nimi nepracovat potom dalej 🙂