Skoncovali ste s fajčením bez náplastí a žuvačiek?

lenuska9999
27. jún 2021

Ahojte. Je tu prosim niekto, kto skoncoval s fajčením bez naplasti , nikotinovych zuvaciek atd ? Raz sa mi to podarilo ked som bola tehotna , ale vtedy to bolo pre mna jednoduche, lebo som nemohla citit cigaretovy dym ... zial po tehu som zacala naspat ..teraz by som chcela s cigaretami zasa skoncovat, dufam , ze uz na stalo.. No bez cigarety som velmi nervozna. Tetaz som na cca 3 cigaretach denne ( predtym to bolo aj 15) no pocitujem velku nervozitu. Neviem ako mam svoju mysel zamestnat, aby nemyslela na cigaretu. Samozrejme sa venujem malemu, chodime von atd .. no stale myslim na to, ako by som si zapalila.. nejake rady alebo tipy ?? Skoncovali ste zo dna na den alebo postupne ?

lenuska333
27. jún 2021

@lenuska9999 Ja som tiež s fajčením prestala keď som otehotnela nemohla som cigaretu ani cítiť po prvom pôrode som po čase začala znova no pri druhom pôrode zatiaľ nie malý bude mať už skoro 2 roky a neťahá mato vôbec

bororka
27. jún 2021

@lenuska9999 za mňa biorezonancia 👌🏿

lenuska9999
autor
27. jún 2021

@bororka netusim co to je :D

bororka
27. jún 2021

@lenuska9999 skús Google, viac sa docitas a nemusim to rozpisovať. Vyjde to okolo 30€ a nemáš žiadne abstinenčné príznaky. Proste vyjdeš odtiaľ ako nefajčiar. Držím palce

july0
27. jún 2021

Ja tiež som prestala kvoli tehotenstvu ale bohužial mne to strašne vonia, takže ja som s tým bojovala a obcas aj bojujem len vždy ma odradí že malému predsa nebudem škodiť... ale myslim že ked postupne budeš obmedzovať menej a menej cigaretiek tak sa ti zadari uplne prestať 🙂

july0
27. jún 2021

prvé tri dni som po každom štekala ako pes ale mne velmi pomohlo upratovanie alebo robila som si gelove nechty skratka aby moj mozog nemyslel na to inak byť zavislí je hrozná vec to je ako byť vaznom, a dlho to trva kým to dostanete z hlavy kolko razy sa mi sníva že duchcim cigaretku proste viem že to v podvedomi mam stale a bude to ešte dlha cesta.

lucijalucy
27. jún 2021

Ja zo dňa na deň lebo som si čoraz viac uvedomovala ako po tom smrdím ako popolník a koľko peňazí to stojí a samozrejme kvôli zdraviu. Už som bola na seba taká nasrdená, že som povedala dosť. A zamestnať treba hlavne ruky podľa mňa, skôr než myseľ.

ninusa221
27. jún 2021

Moja teta bola na tej biorezonancii nefajčila rok.. a zas začala👌

dmk_1
27. jún 2021

@lenuska9999 prestala som postupne. Je to v hlave, musis byt presvedcena o tom, ze to chces skoncit. A vediet si odopriet. Ked pride chut, zamestnat sa niecim. Skoncit s fajcenim bolo pre mna lahsie nez si vediet odopriet chut na sladke, to neviem dodnes.

lenuska9999
autor
27. jún 2021

@dmk_1 dakujem ja som si stanovila 3 cigarety na den a dnes som to uz prekrocila. Cize takto to u mna asi nepojde..

lenuska9999
autor
27. jún 2021

Dakujem citala som o tej biorezonancii a asi ju skusim

chantalka86
28. jún 2021

Skoncila som zo dna na den. Vyuzila som, ze som bola chora, vtedy mi nechutilo a potom som v tom pokracovala. Pomohlo mi, ze som poslednu krabicku nevyhodila, a nechala si ju, ze ak budem chciet mam ju po ruke. Povzbudzovala som sa clankami o ocistovani tela bez fajcenia. Ze co to zrobi s organizmom bez nikotinu a dechti po prvych 24 hodinach, po tyzdni, mesiaci, atd.. zo zaciatku som si kazdy den odkladala bokom to co by som dala za cigarety. Skusala som skoncit velakrat. Pred tym som vzdy krabicku velkolepo vyhodila a vydrzala som tak den a rychlo si utekala kupit novu.. iba vyhodene peniaze. Nefajcim uz 6,5 roka a stale tu poslednu mam doma 🙂

fiafia
28. jún 2021

@lenuska9999 všetko je v hlave a ani jeden produkt k tomu netreba. Stačí sa pozrieť na to dieťa, a uvedomiť si ,že tu chcem byť pre neho a nie nezmyselne hazardovať so zdravím. Píšem to preto lebo som bola silný fajčiar a aj dlhoročný fajčiar. Teraz už nefajčím pekných pár rokov. K fajčeniu som sa vrátila v cca roku malej. No každá cigareta mi hrizla svedomie. Neskôr prišli zdr problémy, dýchavičnosť, kašeľ, nič som nevládala. Nasledovalo vyšetrenie, RTG, CT atď a tie strachy nie o seba ale o dieťa čo by s ním bolo keby tu pre moju blbosť nebudem ma z chuti na cigarety rýchlo vyliečili

fiafia
28. jún 2021

@chantalka86 presne. Ja som nefajčila dlho ale cigarety som mala vždy v kabelke 😂

bororka
28. jún 2021

@ninusa221 no, ono je to zradné 😂 Lebo taká ta podvedomá túžba ostane. Teda väčšina fajčiarov má cigu spätú s relaxom. A toto ťa pritiahne späť. Teda mňa už tiež pritiahlo, väčšinou víno na balkóne a ciga 😍 A hlavne taká ta istota, že však to zaberie zas 😂

karolinakr
29. jún 2021

Vyhoda je, ze ked mesiac nefajcis, zacne ti to smrdiet, hlava sa tocit a nechuti ti to. Som presla na slimky a v polke zahasim.Predtym hrube dlhe jednu od druhej..Aj mi to smrdi. Akoze jednu denne aj to horko - ťažko do polky .