Skoro 92 ročná babka zabúda

gabriela198
23. máj 2022

Ahojte mám 91 pomaly 92 ročnú babku chcem sa spýtať všetko si pamätá ale ktorý deň je to zabúda od kedy bola tá kotolňa čo nikde chodiť nemohli tak to je od vtedy ale inak všetko vie že kde býva ako sa volá avsetko okolo toho vie aky vitamín by som jej mohla kúpiť poradíte

kiwi3
23. máj 2022

zazracny vitamin na pamat este neobjavili. v jej veku je to uplne bezne. mozes skusit ginko a lecitin, ale to je len tak na lepsi pocit, hlavne v takychto pripadoch.

kacena4
23. máj 2022

acutil je na pamat ale urcite by som to skonzultovala. pamat skor treba trenovat

gabriela198
autor
23. máj 2022

@kiwi3 ona tak všetko ešte dobre pamäta aj keď príde že kto sme vie

ckocka
23. máj 2022

Babku nechaj v pokoji existovať, je normálne že vo vysokom veku funguje dlhodobá pamať a krátkodobá nie.

roja01
23. máj 2022

Citala som, ze caste cuchanie k rozmarinu ma vynikajuci vplyv na pamat. Urcite to najdes na internete.

lucyluska
23. máj 2022

@gabriela198
Ahoj, na pamäť je výborný Tebokan, Ginko Biloba je to čistý extrakt, na predpis. Vie to aj všeobecný lekár predpísať. Mozgové cievy prekrvi.
Je dobré babku dať otestovať u neurológa, zistí stupeň demencie, a odporučí čo treba robiť.

jeennyv
24. máj 2022

@gabriela198 nechcem byt zla, ale co od nej chces halooo…ved vidis kolko ma rokov..zvykaj si a bud rada, ze ju to postihlo az teraz moja babka ma o 10 r menej a uz 2-3r to tak ma…chore srdce, to moze byt, neokyslicuje jej mozog, starecka demencia, alzheimer..x veci alebo jednoducho uz ma svoj vek zabuda

andy_sixx24
24. máj 2022

Má 92 rokov nie 29 nečakaj, že si bude už všetko pamätať 🙈

januarova
24. máj 2022

@roja01 áno, je to praUda, tiež som to počula

saxana000
24. máj 2022

Mozgova kora odchadza v tak vysokom veku nadtupuje tzv staropamet ze babka vie co bolo pred 50 rokmi v aky den isla kam po mloeko a koho stretla ale ze mala vcera na ranajky chleba s maslom si pametat nebude.je to normalne fyziologicke starnutie.mozes pomoct gynkom a trenovanim hlavy hrajte s nou napriklad pexeso..ale inac nic moc neurobis.